Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktos wie jak zacząc na siłowni ?


Malossi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trening ogolnorozwojowy, podstawowe latwe cwiczenia najlepiej na maszynach izolowanych poniewaz na ich ciezko zaniechac technike.

 

Nie idz na przypal i nie bierz duzego ciezaru tylko maly, stopniowo go zwiekszaj i pamietaj o technice.

 

DIETA !!!

Bez diety nie zaczynaj. 75% sukcesu to dobra dieta. Moze Cie sie to wydawac dziwne i paradoksalne ale taka jest prawda i sam tak nawet myslalem i chodzilem przer ROK bez diety i efekty byly ale takie sobie jak zmadrzalem i zrobilem sobie diete to w przeciagu 4/5 msc zrobilem mase na +7 kg i efekty byly 2 razy lepsze.

 

zasada

Najpier technika >>> masa >>> rzezba / sila

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Ale z masa tez można przecież odzywki ? 

Tak ale jak wpierdalasz cukierki, tłuszcze nasycone (Google it) i niewystarczająco białka i aminokwasów (google it again) zamiast jakichs sensownych wartosci odżywczych to nawet kreatyna (Najmocniejsza legalna odżywka) Ci nie pomoże. :)

Powiedzmy, że kiedyś już tu byłem <3/ Ryuozaki pozdrawia  :3

Opublikowano

Tak ale jak wpierdalasz cukierki, tłuszcze nasycone (Google it) i niewystarczająco białka i aminokwasów (google it again) zamiast jakichs sensownych wartosci odżywczych to nawet kreatyna (Najmocniejsza legalna odżywka) Ci nie pomoże. :)

Hymm trochę nie prawdy Ponieważ niektórzy nawet chodzą na siłownie w hoy wpierdalaj te cukierki lepiej wygadanej niż polowa ludzi -.- Więc jak ćw regularnie i tak to spalisz ...

Opublikowano

Hymm trochę nie prawdy Ponieważ niektórzy nawet chodzą na siłownie w hoy wpierdalaj te cukierki lepiej wygadanej niż polowa ludzi -.- Więc jak ćw regularnie i tak to spalisz ...

Tak, ale musisz mieć deficyt kalorii, to po pierwsze. 

Po drugie, mistrz Olimpijski Michael Phelps w trakcie swojej kariery przyswajał około 10.000 kalorii dziennie. I co z tego? 

Może i jakos będziesz wyglądać jak o dietę nie będziesz dbać, ale po co? Czy siłownia nie jest tym czym dla anorektyczki dieta? Testem samoopanowania i silnej woli? (Tak, zjarałem się i pierdole głupoty). 

 

W każdym razie, jedzenie cukierków i innego gówna gdy regularnie uczęszcza się na siłownie spowalnia Twój progres. nie warto. :)

Powiedzmy, że kiedyś już tu byłem <3/ Ryuozaki pozdrawia  :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...