Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która nacja ma najlepszą siłę ognia?


Canna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ruskie. Mają dobre działka od... początku do... końca. Oprócz tego nawet szybcy, nawet zwrotni i nawet climbrate.

Co do działek to zaczyna się już od rezerw - 4 bardzo szybkostrzelne karabinki 7,7 które nie mają sobie równych, a do tego zwrotność. Potem dochodzą słynne ŁaGG'i, które są absolutnie przekokszone z działkiem 20mm przy BR 2.0 i kilku wersjach. Ogólnie wszystkie myśliwce mają 20mm+, a Jaki 9 mają 37mm. Potem też występują 37mm, również w MiGu jest 37 + 2x20.

Amerykanie polegają głównie na CKMach 12,7mm, których siła ognia jest... przeciętna. Są wyjątki jak wszelkie Cobry z 37mm, ale to pojedyńcze przypadki.

Złota zasada WT:

 

Ruskie najprostszą i najbardziej przekokszoną nacją

Opublikowano

Ruskie. Mają dobre działka od... początku do... końca. Oprócz tego nawet szybcy, nawet zwrotni i nawet climbrate.

Co do działek to zaczyna się już od rezerw - 4 bardzo szybkostrzelne karabinki 7,7 które nie mają sobie równych, a do tego zwrotność. Potem dochodzą słynne ŁaGG'i, które są absolutnie przekokszone z działkiem 20mm przy BR 2.0 i kilku wersjach. Ogólnie wszystkie myśliwce mają 20mm+, a Jaki 9 mają 37mm. Potem też występują 37mm, również w MiGu jest 37 + 2x20.

Amerykanie polegają głównie na CKMach 12,7mm, których siła ognia jest... przeciętna. Są wyjątki jak wszelkie Cobry z 37mm, ale to pojedyńcze przypadki.

Złota zasada WT:

 

Ruskie najprostszą i najbardziej przekokszoną nacją

Tak myślałem, latam sobie A-20G i tylko mogę patrzeć jak ŁaGG mnie szatkuje...no to idziemy w Rosję, tak przy okazji spytam, nie szykuje się jakiś nerf dla nich ?

Opublikowano

Jeśli tak to niewielki, oni we własnej grze raczej nie doprowadzą ich do stanu rzeczywistego.

Poza tym Niemcy też ujdą, tym dalszym messerchmittom działek nie brakuje.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Jeśli tak to niewielki, oni we własnej grze raczej nie doprowadzą ich do stanu rzeczywistego.

Poza tym Niemcy też ujdą, tym dalszym messerchmittom działek nie brakuje.

A pozostałe nacje? Jak się sprawują?

Opublikowano

Nerf się nie szykuje. A20G jest swoją drogą fajny, ale ŁaGG jest jeszcze lepszy, wykręcałem nawet kilkanaście fragów bez śmierci.

Niemcy mają dopiero później, od Bf 109 E-3. A zresztą on jest dopiero na II erze i ma tylko 2x20 + 2x7 co oszałamiającym wynikiem nie jest na II. Niemiaszki dobre działka mają później, a ruski cały czas.

 

Co do pozostałych nacji to pytałeś się o siłę ognia. W tym Rosja przoduje i bije innych na głowę. Inne nacje też są równoważone(USA też) ale tobie chodzi o obrażenia.

Opublikowano

Brytyjczycy siłę ognia nadrabiają zwrotnością (nie mówię tu o Beaufighterze ;)), o Japonii nie ma co wspominać (poza nielicznymi wyjątkami).

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Brytyjczycy mają fajną siłę ognia, te 20mm są bardzo szybkostrzelne i wywalają te 120 pocisków w kilka sekund. Japonia to bardzo ciekawy kraj pod względem myśliwców(Zerki, ale one wybitnej siły ognia nie mają) oraz bombowców(takie USA tylko z wieżyczkami 20mm).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...