-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Shayen
Shayen
Siema, mam problem, otóż od pewnego czasu mam problem z monitorem (możliwe że także z kartą graf.), ponieważ wyłącza on mi się kiedy gram w LoL'a (w innych grach tak nie mam np. w Dota 2, Smite, TERA itd.), zazwyczaj dzieje się to między 10 a 20 minutą. Gdy gram na Howling Abyss jakoś tego problemu nie widzę, jedyne co pomaga to reset kompa, lecz od razu po resecie słychać 3 beep'y, 1 długi i 2 krótkie, co oznacza problem z kartą graficzną, po tym muszę wyłączyć kompa i trochę poruszać kartą, po czym normalnie włączyć komputer. Pisałem już do supportu z lola z tym, lecz dostałem tylko do zrobienia jakieś testy i czekam na odpowiedź, myślę że tutaj dostane ją szybciej. Sądzę, że to dobry dział bo mam ten problem tylko z LoL'em, jeżeli się mylę, proszę o przeniesienie.
@Edit.
Zapomniałem wspomnieć, że karta to GeForce 8800 GT, jakby była potrzebna.
16 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.