Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Peleryna nożownika czy dzwon zmarłego ? co lepsze


TenStylOdSuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Zależy od trybu gry, mapy, stylu gry i jej ogólnego ogarnięcia. Nie ma w TF2 itemów OP i totalnie beznadziejnych i za to ta gra jest piękna. <nah, zart- Vanilla FOR EVER X D >

Wolisz "kampić" czy biegać za przeciwnikami?

Opublikowano

Kamperem? wstyd ;p

Wole biegać a mam peleryne i dzwon a konto dostałem od kumpla

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Kamperem? wstyd ;p

Wole biegać a mam peleryne i dzwon a konto dostałem od kumpla

Camperem bo energia peleryny się odnawia jak stoisz w miejscu.

Co do dzwonu to na wiki jest dobrze opisane:

 

Główną właściwością tej broni jest uruchomienie niewidzialności u właściciela na 6.5 sekundy, w chwilę po otrzymaniu obrażeń, zostawiając fałszywe ciało Szpiega, aby odwrócić uwagę oraz zmylić wrogów. Jeżeli gracz przebierze się za jedną z przyjaznych klas, to po aktywacji zegarka zostanie upuszczony ragdoll klasy, za którą się przebrało. Aby użyć tego typu niewidzialności, Szpieg musi trzymać zegarek w ręku, poprzez naciśnięcie przycisku strzału drugorzędnego, zanim otrzyma on jakiekolwiek obrażenia. Niewidzialność zostanie natychmiastowo włączona, oraz w grze zostanie wygenerowana informacja, która oznajmi, że Szpieg nie żyje.

Jak napisałem, wypróbuj oba i zobacz czym będzie Ci się lepiej grało.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Czyli według was co?

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Dzwon i jeszcze raz dzwon no chyba ze wolisz chodzić kucakiem po całej mapie ;) Ja używam narazie tylko dzwonu i bardzo dobrze mi idzie

GRAM NA PANDORZE <3

 

Opublikowano

By dobrze używać deadringera trzeba znać bardzo dobre mapy i reakcje przeciwników inaczej na nic on się zda.

Opublikowano

Dzwon jak ogarniasz back stubby

Czyli mamy rozumieć, że ktoś kto jest 'słaby' na spy'u wali z rewolweru?

Instrukcja na BS:

  1. Zachodzisz przeciwnika od tyłu
  2. Naciskasz LPM trzymając w ręku nóż
Opublikowano

 

Czyli mamy rozumieć, że ktoś kto jest 'słaby' na spy'u wali z rewolweru?

Instrukcja na BS:

  1. Zachodzisz przeciwnika od tyłu
  2. Naciskasz LPM trzymając w ręku nóż

 

Nic nie wnosisz do tematu...

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Dead Ringer, gdyż pozostawia za sobą fałszywe ciało szpiega po strzale. Dodatkowo do połowy niewidzialności jesteś odporny na obrażenia w 90 procentach. Niestety, szybko się rozładowuje i można go użyć tylko, gdy jest w pełni naładowany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...