Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Minecraftem - crashuje mi się po świezo zrobionym kompie.


Zupers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z minecraftem.

Mam swieżo zrobionego kompa, wgralem jave,

instaluje versie w minecraftcie i mnie crashuje.

Na kazdej wersji którą wejde to mam crasha..

Nie wiem co mam robic pomóżcie bo mi bardzo

zależy. Za każdą pomoc daje LIKE.

giphy.gif

 

Opublikowano

A mogę wiedzieć jak to zrobic?

Komputer nie jest mój tylko mojej mamy i jak coś zje**e to będzie nie dobrze.

Normalnie pobierasz i instalujesz pierwszy link który podałem Ci od Microsoft'u.

Sterowniki graficzne szukasz w zależności jaką kartę graficzną posiadasz.

Łatki systemowe masz w Aktualizacjach Systemowych (Win7/Win8).

8372383248.png
Opublikowano

Logi crasha:

---- Minecraft Crash Report ----
// Ouch. That hurt :(
 
Time: 04.06.14 20:17
Description: Initializing game
 
org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:244)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at azd.Z(SourceFile:367)
at azd.e(SourceFile:689)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)
 
 
A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------
 
-- Head --
Stacktrace:
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:244)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at azd.Z(SourceFile:367)
 
-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at azd.e(SourceFile:689)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)
 
-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.7.2
Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
Java Version: 1.7.0_60, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot Client VM (mixed mode, sharing), Oracle Corporation
Memory: 3062720 bytes (2 MB) / 26808320 bytes (25 MB) up to 518979584 bytes (494 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.7.2
LWJGL: 2.9.0
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs: []
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Profiler Position: N/A (disabled)
Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Anisotropic Filtering: Off (1)\
 
 
Odsyła mnie do tej strony:
Nie wiem o co w tym chodzi bo nie ogarniam angielskiego.

giphy.gif

 

Opublikowano

Musisz zaktualizować sterowniki do karty graficzej.

Jeśli jesteś zielony w tych sprawach podążaj za poradnikiem niżej.

 

1. Wciśnij kombinacje klawiszy na klawiaturze: Znaczek windows + R

2. W okienku wpisz "dxdiag" i zatwierdź enter.

3. W zakładce "Ekran" znajdziesz nazwę swojej karty graficznej.

4. Przepisz dokładnie tą nazwę i ją podaj.

Opublikowano

Każdy pisze cos innego, nie wiem co mam robić.

Piszcie z poradnikami jak cos np aktualizowac bo tego nie ogarniam..


Ja bym jeszcze proponował zainstalować najnowszy Net framework 4.5 jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Pobrałem i zainstalowałem już dawno ale nadal mam ten błąd.

giphy.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...