Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Słuchawki, problem z głośnością na obydwóch głośnikach.


Tarize

Pytanie

Opublikowano

Dzisiaj kupiłem te słuchawki http://www.morele.net/sluchawki-z-mikrofonem-tracer-explode-czerwony-traslu43913-612705/ tylko, że jeden głośnik gra jak powinien głośno i czysto a drugi czysto i bardzo cicho, wiem, że jedynym rozwiązaniem jest pójście do sklepu i wymiana ale jest już zamknięte a potrzebuje je na teraz by pogadać na TS3/Pograć.Można to jakoś naprawić ?ściągnąć jakiś program do pogłaśniania głośników na wybranej słuchawce albo jakieś inne cuda ?

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj kupiłem te słuchawki http://www.morele.net/sluchawki-z-mikrofonem-tracer-explode-czerwony-traslu43913-612705/ tylko, że jeden głośnik gra jak powinien głośno i czysto a drugi czysto i bardzo cicho, wiem, że jedynym rozwiązaniem jest pójście do sklepu i wymiana ale jest już zamknięte a potrzebuje je na teraz by pogadać na TS3/Pograć.Można to jakoś naprawić ?ściągnąć jakiś program do pogłaśniania głośników na wybranej słuchawce albo jakieś inne cuda ?

W windowsie w panelu zarządzania urządzeniami powinieneś mieć taki "suwak" który przekierowuje dźwięk na wybraną stronę (tj. mocniej lub słabiej sam dobierasz...)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...