Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 07.06.14r. (sobota)


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pagani_zonda.jpg

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na spotkanie organizowane przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 07.06.14r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: Supersamochody (największy "potwór" w Waszym garażu)

 

 

planimprezy.png

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:

http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

 

 

3. Sesja zdjęciowa.

 

 

4. Wyścigi kierowców:

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

 

5. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

 

 

 

 

 

i74k.png

Na zlocie będzie konkurs na najładniejsze malowanie samochodu.

Tematyka: Dowolna

Nagroda: 4x 10 Lubię to.

HB5fLf7.png

Opublikowano

U mnie najmocniejsze co jest w garażu do Mustang Boss (12) w klasie S :P, pewnie będę bo tylko na czymś takim da się pograć bez hackerów.

Opublikowano

Może będę, tylko muszę pobrać od nowa grę. Murciélago LP 640  może być? :D

Każde może być przecież.  Czytaj uważnie. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Bardzo możliwe, że będę albo i nie, bo mam też zamiar oglądać kwalifikacje F1. A tak wgl. to ile będzie trwać ten zlot?

Opublikowano

Spotkanie było udane, jak zwykle wyścigi emocjonujące, a atmosfera wyborna ;)

Zapraszam na zlot za tydzień, a już niedługo będziecie mieli okazję przeżyć wczorajsze spotkanie na nowo dzięki nagraniu, które ukaże się za kilka dni.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...