Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o takim zestawie ?


darokros1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To:

 

1. Zasilacz corsair 450vs nie da rady <bedzie sie dusił> ZMIANA

 

2.Poszedł bym tutaj w socket 1150

 

3.Ramki na np. hyperX :)

 

Zaraz zrobie dla ciebie zestaw ;)

                                                                             

Opublikowano

Tani i optymalny zestaw. Brak zastrzeżeń, fajnie ze wspierasz polskiego goodrama, pamiętaj że oryginalnie te ramy posiadają wieczystą gwarancje, w tym sklepie 3 lata ^^. Dla desingu kingstona hyperx

Chodź coś na sockecie 1150, gdybyś zamierzał zmienić kiedyś procka.

@up

1. Sprawdziłeś chociaż? zakładam że na peaku nawet 400 nie pociągnie, przecież te gpu to jakieś ekologiczne.

@Edit

350W z dyskoteką i różnymi pierdołami. Bez 300W, także nawet 400W zasilacz dałby rade.

Opublikowano

Ale podczas niezłej adrenaliny będzie sie dusił i męczył -...-

 

edit@ Jaki budzet ?

                                                                             

Opublikowano

Tani i optymalny zestaw. Brak zastrzeżeń, fajnie ze wspierasz polskiego goodrama, pamiętaj że oryginalnie te ramy posiadają wieczystą gwarancje, w tym sklepie 3 lata ^^. Dla desingu kingstona hyperx

Chodź coś na sockecie 1150, gdybyś zamierzał zmienić kiedyś procka.

@up

1. Sprawdziłeś chociaż? zakładam że na peaku nawet 400 nie pociągnie, przecież te gpu to jakieś ekologiczne.

wlasnie a co z zasilaczem ? za słaby ? jesli tak to jaki powinienem kupic, nie chce wydawac duzo na zasilacz

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/modecom-carbon-620w,8707.html jesli jest konieczna wymiana to co powiecie na ten

Opublikowano

Gpu ekonomiczne to i wydajnośc scięta ...

                                                                             

Opublikowano

Ale podczas niezłej adrenaliny będzie sie dusił i męczył -...-

 

edit@ Jaki budzet ?

Obliczyłem dla adrenaliny, to właśnie 300W. Tak na 90% pociągnie 270W.

Co ty ludziom wpychasz tak mocne zasilacze?

To że jest ekonomiczne to tylko tak sobie palnąłem, że dużo mocy nie bierze. Wersja TI, czyli wydajność zwiększona od referencyjnej wersji.

Na 550W pociagniesz spokojnie gtx'a 780, 770.

 

 

wlasnie a co z zasilaczem ? za słaby ? jesli tak to jaki powinienem kupic, nie chce wydawac duzo na zasilacz

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/modecom-carbon-620w,8707.html jesli jest konieczna wymiana to co powiecie na ten

Tamten zasilacz był bardzo dobry, ten co pokazałeś, niema certyfiaktu sprawności, i ma niepotrzebnie dużo mocy.

Opublikowano

Ale podczas niezłej adrenaliny będzie sie dusił i męczył -...-

 

edit@ Jaki budzet ?

Nie będzie. Nawet GTX 760 by na luzie uciągnął. Chyba, że myślimy o niedalekiej modernizacji, wtedy powyżej 500W mile widziane.

W tej cenie lepiej brać 750Ti, ale podaj budżet na całość i jakich części potrzebujesz.

YGsMv3q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...