Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stratholme-WoW.pl - Polski, darmowy, prywatny serwer TBC high-rate x25 !


StratholmeWoW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witajcie !

 

   Mam zaszczyt poinformować iż nowy serwer HR TBC 2.4.3 dnia 26 maja br. około godziny 19 został otwarty publicznie ! Włożyliśmy naprawde dużo pracy w core,

co mam nadzieje każdemu kto zechce nas sprawdzić rzuci się w oko. Napewno wszystko nie jest dopięte na ostatni guzik, cały czas rozwijamy core/baze. 

 

Kilka podstawowych informacji:

- Nauka u trenerów jest darmowa,

- wszystkie podstawowe spelle/skille na które trzeba robić questy są dodane do trenerów (stolice),

- udogodnienia na start dla komfortu expienia,

- podstawowi vendorzy z ciasteczkami itp,

- npc teleport,

- wymiana marek,

- oraz wiele wiele więcej ;-).

 

Konfiguracja serwera:

- Emulator: TrinityCore (thanks for emudevs staff),

- Exp/Quest: x25

- Gold: x2

- Skill: x10

- Reputacja: x12

- Honor: x8

 

Drop:

- normal: x10

- green: x10

- rare: x8

- epic: x3

- legendary: x1

   

Strona serwera: http://Stratholme-WoW.pl



   

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia !

Opublikowano

Strona niby napisana przez admina , ale wygląda jak gotowiec + jest popsuta . TBC umiera, tylko hellground cieszy się jakąś popularnością .

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Zamiast postaci widnieje pudełko, które jak się dowiedziałem naprawić może jedynie Game Master.

Strona okropna, plus miały być na start ułatwienia co do lvlowania, które to? Bo nie spotkałem na starcie żadnego vendora z jakimiś pomocami.

 

Serwer kolejny, który potrwa 2 tygodnie, zrobiony przez kumpli z gimbazy na gotowych plikach nawet bez edycji.

 

Dodatkowo GM na serwerze rozdaje sobie i kumplom 70 tki, żeby tylko grali.

 

@Edit

Serwer kilka dni a chłopaki już robią trashe w BT, dzięki pomocy kolegów Game Masterów (którzy grają na swoich prywatnych kontach).

Admin zablokował możliwość tworzenia alliance, gdyż "jest ich więcej".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...