Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diablo 3 na ps3 - zwykłe czy z DLC?


Szteker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż planuję kupić Diablo 3 na ps3 i nie wiem czy łyknąć zwykłą za 90 zł z przesyłką czy poszukać jakąś z wszystkimi DLC. Co te dodatki tak właściwie dawają. Opłaca się w nie ładować dodatkowe pieniądze?

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jest tylko jedno DLC.

I wszystkie itemy zebrane w postawcena na 60 nawet te najlepsze bedziesz mogl sobie nimi tylek podetrzec przy przecietnych z 70 lvla (DLC)

Opublikowano

A jak się nazywa te dlc, ile kosztuje i czy jest to wersja cyforwa, pudełkowa lub jakaś edycja specjalna zawierająca podstawowe diablo z dlc?

Opublikowano

Nijak,poprostu dodali nowe itemki do dropu i nowe tryby gry itp.

Ale jak kupisz diablo to potem musisz kupic Dodatek po premierze bo nic nie zrobisz bedzie slaby.

Opublikowano

REF

Pozatym jak wyglądało przejście z standard Diablo na Reaper of Souls na PC?

No tak. Dodatek na PS wychodzi dopiero 19 sierpnia ale to jedyny dodatek. Na PC jest juz dawno.

Wiec na PSa mozesz jak narazie kupic podstawke i czekac na dodatek co najwyzej.

 

Na PC poprostu w patchu przed dodatkiem dodatkowo dali do pobrania chyba cos kolo 7GB czyli zawartosc dodatku ale mozna bylo z niej korzystac dopiero po aktywacji klucza z dodatku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...