Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Produkcja Stworzona Przez Kilku Użytkowników Z Epvp


iPlayCS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

ElitePvpers wyprodukowali nowego klienta xD

 

W nowym kliencie są:

★ Nowe wyglądy skilli

★ Nowe wyglądy zbroi

★ Nowe wyglądy broni

★ Nowa grota wygnańców

★ Zmieniona czcionka

★ I wiele innych rzeczy!

 

Skile Wojownik Body:

 

0320_013527.jpg

0320_013534.jpg

0319_172347.jpg

0320_013556.jpg

0320_013543.jpg

 

 

Skile Wojownik Mental:

 

0320_120522.jpg

0320_120530.jpg

0320_120536.jpg

0320_120541.jpg

 

 

Skile Sura WP

 

0320_014102.jpg

0320_014107.jpg

0320_014112.jpg

0320_014234.jpg

 

 

Skile Sura BM

 

0320_115653.jpg

0320_120111.jpg

0320_114814.jpg

 

 

Nowe wyglądy mieczy:

 

0320_020526.jpg

0320_020533.jpg

0320_020541.jpg

0320_020545.jpg

0320_020551.jpg

 

 

Nowe wyglądy zbroi dla wojownika:

 

0320_021151.jpg

0320_021154.jpg

0320_021156.jpg

0320_021200.jpg

0320_021204.jpg

0320_021204.jpg

0320_021208.jpg

 

 

Moda zrobiły dwie osoby:

-Reikari

-Topic²

 

Dobra teraz najważniejsze:

Download:

http://dateiverzeichnis.net/dl/jan0q5d9

Skan:

Skanu nie daje ponieważ plik ma prawie 700mb

Link do oryginalnego tematu:

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/496272-release-komplett-durchdesignter-mod-client.html

 

To tyle!

Pozdrawiam , licze na + żeby dostać linka do downloadu musiałem czekać dzień

1336210110-U81772.png

Opublikowano

O lol ; / 3h ściągania i jeszcze przy końcu się coś źle sciągło ; /

 

Ktoś łaskawy wrzucił by na megaupload ?

Opublikowano

Zaraz Dam Edita Tylko Z Plikami PC;) [Juz 63% zuploadowane]

 

czekamy ;p bedzie + dla Ciebie jesli bedzie dzialalo

 

no no TornadoKoX + leci dla ciebie

Piona !

Opublikowano

@UP ja pobralem z megaupload to mam jakies inne skile niz te na screenach

wrzuci ktos w konuc te pliki pc ze skilami bodego

Piona !

Opublikowano

Mod ogólnie fajny ale zbyt dużo osób się przyzwyczaiło do zwykłego metka i choć wygląd ładnie się prezentuje to do niego nie będą mogli się przyzwyczaić

narutocenter3.jpgZbiram + daj jednego
Gość PanZagłady
Opublikowano

o.0 jaki wysilek ?? Oni skopiowali link i pare screenow wrzucili.... nie robili clienta >_>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...