Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] SaveRegions - Zapisywanie/Wczytywanie Regionów (AUTORSKI PLUGIN)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Witam, chciałbym wam przedstawić mój autorski plugin na zapisywanie, wczytywanie i usuwanie zapisanych regionów. Jedyne co wymaga plugin to WorldGuard i WorldEdit, bez nich plugin nie działa.

 

  • Jak już powiedziałem plugin ma 3 funkcje, ale oprócz nich ma także te:
    • Zapisywanie Regionów
    • Regenerowanie Regionów
    • Usuwanie zapisanych Regionów
    • Autorskie API

 

  • Plugin jest bardzo łatwy w użyciu tutaj jest, krótka instrukcja:
  1. Pobierz plugin
  2. Pobrany plugin wrzuć do folderu "plugins"
  3. Włącz serwer
  4. I działaj !
  • Wszystko co jest wymagane do użycia pluginu, permissje i komendy możecie znaleźć na stronie bukkita
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/saveregions/
  • DOWNLOAD:
https://www.dropbox.com/s/yjjsy599t805cdt/SaveRegions.jar
  • SKAN:
https://www.virustotal.com/pl/url/303a039a28f3d73a8b9de3d41e2355c2d15613e9f0ddbbaa2c78f7d9468a4f0b/analysis/1401574434/
  • Jestem jedynym autorem pluginu, nikt inny nie ma prawa do rozpowszechniania go! 
Opublikowano

Fajne wreszcie plugin nie SKRYPT :D Powodzenia dalszej pracy :)

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

@Autor

Nie wiem za bardzo po co ten plugin.

Skoro potrzebne są WE i WG, to po co ten trzeci plugin?

I w tym i w tym można zakładać regiony itd.

No i do tego jest komenda "//schematic" :D

 

Ale like, bo plugin fajny :)

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

#DemomanHACK , do pluginu mógłbyś dodać więcej opcji , coś czego nie ma jeszcze , wzbogać go o coś a wyjdzie ciekawszy :D

i2p13w.jpg


 


"Never lose hope"

Opublikowano

W jaki sposób zapisujesz regiony? Zapisujesz wszystko (skrzynki, entity, etc))?

 

na b.org jest napisane, że tylko skrzynki. Popracuje nad tym, jak tylko będę mieć więcej czasu.

Opublikowano

 

Jedyne co wymaga plugin to WorldGuard i WorldEdit, bez nich plugin nie działa.

 

Teraz pytanie. Po co, jeśli WG i WE mają te opcje? ;P

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Dla ułatwienia. Nowi gracze nie muszą do końca umieć WG i WE ;)

Ja dzięki temu, że zrobiłem ten plg dowiedzaiłem się o schematic :D 

Opublikowano

Wg. mnie plugin nie nadaje się na serwer, ponieważ nie może być wykorzystany przez skrypt zbytnio... :/
Więc mapy SG. czy innej nie zrobisz, ale od tego są oddzielne pluginy..

Ale może się przydać jak mamy jakiś Event czy coś w tym stylu :)


 

04:20

Opublikowano

Wg. mnie plugin nie nadaje się na serwer, ponieważ nie może być wykorzystany przez skrypt zbytnio... :/

Więc mapy SG. czy innej nie zrobisz, ale od tego są oddzielne pluginy..

 

Ale może się przydać jak mamy jakiś Event czy coś w tym stylu :)

 

 

Możesz użyć komendy przez skrypt, który regeneruje dany teren. :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...