Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Które z tych słuchawek będą dobre do CS'a ? :) Proszę o pomoc !


Szakalowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie, które z tych słuchawek będą lepsze do gier FPS?

Mam nadzieje, że chociaż ktoś tutaj się trochę zna :)

 

1. Genius Mordax G600

http://allegro.pl/sluchawki-gracza-genius-mordax-g600-pc-ps3-xbox-kr-i4209249295.html

 

2. Tritton AX 120

http://allegro.pl/mad-catz-tritton-ax-120-xbox360-pc-okazja-i4279621511.html

 

3. Steelseries Siberia V2

http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-v2-navi-zolte-nowosc-i4290617151.html

 

Proszę o szybką pomoc,z  góry dzięki :)

 

Opublikowano

Budżet to 200zł.

3 podałem dla przykładu, ale to jest totalne badziewie :D

Aktualnie posiadam AKG GHS-1, które są bardzo połamane, dlatego muszę kupić nowe :D

 

#edit

Słuchawki mają być wygodne i mają dobrze wyciszyć otoczenie.

Opublikowano

Jako iż jestem posiadaczem Trittonów AX PRO 5.1 polecam Ci numer 2 , ponieważ moje słuchawki(ta sama firma co nr.2 ) są wygodnie , uczy Cie nie będą boleć po długim czasie używania no i oczywiście wyciszają Ci otoczenie .Siberia v2 to przereklamowane coś , które jest niewarte swojej ceny . Za 200zł można znaleść 100razy lepsze od tych  .Pozatym te Steelseriesy co podałeś link do nich to Chińskie podróbki , które przychodzą z Chin bez żadnego pudełka , gadżetów i wbudowanej karty dźwiękowej :)

Pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Wszystkie słuchawki ze steelseries, razer, creative itd itp są przereklamowane. Kabel/słuchawka rozpada się po ~2mies i reklamacji nie przyjmą, bo  w regulaminie jest napisane, że uszkodzenia kabla i słuchawek nie przyjmują.. W siberia v2 kabel rozpada się po 2-3 miesiącach. Dźwięk może i dobry, ale słaba wytrzymałość. Polecam numer 2, ewentualnie jeszcze inne słuchawki (pioneer se-m390 - dożywotnia gwarancja, zajebista jakość dźwięku, dobra wytrzymałość, mikrofon przypinany do koszulki/kabla w zestawie [dopłacasz 20zł, łącznie 170zł], przejściówka do TV :D).

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...