Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w zamianie ! XBOX360 i Quad


Sznela69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Posiadam Quada 110 cc uszkodzonego i wystawiłem go na tablicy

 

Koleś napisał, że zamieni za xboxa 360 i dopłaci.

http://olx.pl/oferta/sprzedam-xboxa-360-CID99-ID504GW.html#57c8143f2d

Link do mojego quada:

http://olx.pl/oferta/quad-110cc-lub-wymiana-CID5-ID5emTz.html

Więc tak.

1. Ile Wart jest ten jego xbox ?

2. Na co powinienem zwrócić uwagę przy wymianie ?

3. O co dopytać ? (Pamięć w GB czy coś)

4. Ile powinien mi dopłacić ? (Quad jest wart około 900 zł ale potrzebuję gotówki)

 

 

PS. To nie jest kurwa żadna reklama ! Co chwile wszyscy admini i modzi mają ból dupy kurwa...

Opublikowano

Dysk jest ważny, jak kupisz konsolę bez niego to prędzej czy później i tak go dokupisz. Cena lepszego dysku to +/- 215 zł.

 

Zapytaj o płytę główną, wtedy coś ci powiem :-)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Dysk jest ważny, jak kupisz konsolę bez niego to prędzej czy później i tak go dokupisz. Cena lepszego dysku to +/- 215 zł.

 

Zapytaj o płytę główną, wtedy coś ci powiem :-)

Co za bzdura, pena zawsze można kupić(koszt. 20zł) i skąd ty bierzesz te dyski? Ja za 140zł mam 500gb(nie, nie mam rgh).

Opublikowano

Co za bzdura, pena zawsze można kupić(koszt. 20zł) i skąd ty bierzesz te dyski? Ja za 140zł mam 500gb(nie, nie mam rgh).

Aha, podaj link do podobnego to sb kupie ^.^

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Co za bzdura, pena zawsze można kupić(koszt. 20zł) i skąd ty bierzesz te dyski? Ja za 140zł mam 500gb(nie, nie mam rgh).

nie masz rgh ale masz nieoryginalny dysk, na którym gry działają nie tak jak powinny ;)

 

@topic:

Wg mnie nie warto, chyba że płyta główna w tej konsolce to Jasper lub nowsza(zapytaj sprzedawce), w przeciwnym razie konsola warta max 200, szczerze ja bym sie nie wymienial nawet jestli to jest Jasper, jak chcesz tego quada za 700zł sprzedać, ona jest warta max polowe z tego.

Opublikowano

Aha, podaj link do podobnego to sb kupie ^.^

Poszukaj sobie używek :)

 

nie masz rgh ale masz nieoryginalny dysk, na którym gry działają nie tak jak powinny ;)

 

@topic:

Wg mnie nie warto, chyba że płyta główna w tej konsolce to Jasper lub nowsza(zapytaj sprzedawce), w przeciwnym razie konsola warta max 200, szczerze ja bym sie nie wymienial nawet jestli to jest Jasper, jak chcesz tego quada za 700zł sprzedać, ona jest warta max polowe z tego.

Rozwiń, bo ja nie zauważyłem żadnych błędów grze albo długiego ładowania.

Opublikowano

pytaj o :

 

pojemność dysku

czy był kiedyś rood

Czy był przerabiany

Czy jest ban na xbl

data produkcji

wersja dasha

czy robił konta na indiach

Jaka płyta gł.

 

Sprawdź :

 

Plombę (poprostu zdejmij przedni panel i zobacz czy plomba jest cała czy zerwana)

Czy działa all poprawnie

Plombę na dysku (są dwie na tej stronie co są zaczepy)

 

 

Dopłata zależy od tego w jakim stanie jest xb.

Linku do ogłoszenia nie zobaczę, bo jestem na TTp. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...