Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki serwer jest bardziej opłacalny?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 opcja bo bez limitu ramu ;)

Nie ma czegoś takiego, jak nielimitowany ram. ;-)

 

@top Wybierz 2gą opcje, bo przy 40 slotach będzie coś około 8GB ramu.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@#Xer0s jest takie coś jak nielimitowany ram :P

Pakiet LAVA został stworzony dla klientów którym przeszkadzają limity!

Temat do zamknięcia wybrałem opcje 2 :)

Nie ma sygnaturki

Opublikowano

2 opcja FH.pl ogółem nie ma lagów, ew. są znikome. Ale na dłuższą mete polecam jakiś datacenter.

Opublikowano

lvlup.pro jest świetnym hostingiem ,mega obsługa :)

@1361622928-U485574.pnglvlfun może masz z nimi układy ale mi się ram nie podoba :P

Nie ma sygnaturki

Opublikowano

@#Xer0s jest takie coś jak nielimitowany ram :P

Pakiet LAVA został stworzony dla klientów którym przeszkadzają limity!

Temat do zamknięcia wybrałem opcje 2 :)

 

Nie ma czegoś takiego jak nielimitowany ram, wbijcie sobie to do głowy... ;)

Osobiście wybrałbym lvlup lub cubehost.pl [kupujesz ram, ilość slotów dowolna]

Polecam hosting cubehost.pl

Nowicjusz
Opublikowano

Sprawdź www.fiberhost.pl legalna firma działająca od ponad 2 lat. Szybki support, najpotężniejsze maszyny na rynku z ochroną DDoS w OVH. 

W ATMANIE masz niższy ping (który w MC nie odgrywa znaczenia), ale ochrona DDoS mniejsza. FIBERHOST też ma serwery w Warszawie stąd ma porównanie. 

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak nielimitowany ram, wbijcie sobie to do głowy... ;)

Osobiście wybrałbym lvlup lub cubehost.pl [kupujesz ram, ilość slotów dowolna]

@waldek13 lvlup ma dla mnie za słabą ofertę :P i do ramu jak coś piszą to raczej tak jest bo inaczej czego jak na lvlup wywala mi serwer przy wysadzeniu  tys tnt a tu chwila lagu na kompie i dalej działa

Nie ma sygnaturki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...