Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie czołgi na ESL "Bracia w boju"?


ZIOM1996

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AMX 12t + Cromwell, najlepszy setup

signature.png
113; 121; AMX 50B; AMX 50 Foch; Bat-Chatillon 25t; E100; VK 72.01 (K); FV215b (183); T110E5; IS-7; Object 263; Object 268; STB-1;

T34; IS6; Fcm 50t; Fcm36Pak40; T-15; VK 72.01 (K); T1E6; T26E4; T26E3
ESL: 28,729 golda + 28€

Opublikowano

Chaffee + 12t/VK 28.01.

VK/12t przyjmują dmg (mają niezły pancerz) i robią DMG, Chaffee spotuje i siecze.

 

Tam chyba tylko 6 t mogą brać udział.

12t i ten chiński 6t, ten chinol na magazynek ściąga 6t przy szczęściu. 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Tam chyba tylko 6 t mogą brać udział.

12t i ten chiński 6t, ten chinol na magazynek ściąga 6t przy szczęściu. 

 

kYRA z kolegą podobno grał chaffem, więc raczej można ;) 

#Gold _ESL_4t xD

Opublikowano

Dla mnie i tak chyba najlepszy jest ten chinol 6t, magazynek na złocie i ściąga 6t

105 pene hard.

12t nie przebije

Ustawionego pod leciutkim kątem VK28 nie przebije .-.

Chaffee robi po prostu mordor - niezłe camo, genialne działo i 400m zasięgu widzenia (u mnie to już ponad 450 :v )

To jest pozycja obowiązkowa (szczególnie, kiedy ładuje pociski bez magazynka szybciej niż magazynkowce - 2.61 przy BiA Wencie, Dosyłaczu i Coli) i jeszcze najlepsza celność w jeździe z dostępnych tam pojazdów.

Drugi pojazd musi być bardziej pancerny - AMX 12t / VK28.01.

Opublikowano

jak juz chinol to na stockowej lufce 189 peny na goldzie 2s laduje i bije po 80 , 

chaffee ma dzialko kozackie , niestety maja go przytemperowac (znerfic)

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

Opublikowano

jak juz chinol to na stockowej lufce 189 peny na goldzie 2s laduje i bije po 80 , 

chaffee ma dzialko kozackie , niestety maja go przytemperowac (znerfic)

Wali co 3sec (20 strzałów na min)

 

Chaffee w ogóle jest kozacki (560 bitew na nim :v )

A, i do tego można dodać jakiegoś skurczybyckiego czouga z dobrą mobilnością i spammerskim działem, ale nie ultrapapierowym pancerzem. Dobry mógły być ten VK 30.01 D albo M. Zależy, czy mobilność, czy pancerz stawiasz wyżej.

Opublikowano

59-16 z dosylaczem venta i zarciem nieco ponad 2 sekundy laduje 

zreszta z lekkich czolgow nie gralem jeszcze tylko wz131/ wz132 , bo chce dobic 2 perk na 59-16

i chaffee jest kozak ale bardziej do pasywnego spota bo duzy jest i troche powolny 

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

Opublikowano

59-16 z dosylaczem venta i zarciem nieco ponad 2 sekundy laduje 

zreszta z lekkich czolgow nie gralem jeszcze tylko wz131/ wz132 , bo chce dobic 2 perk na 59-16

i chaffee jest kozak ale bardziej do pasywnego spota bo duzy jest i troche powolny 

Chaffee jest kozak jako ćma. Ten czołg nie jest pasywnym spotem. To jest mały skurwysyn, jeżdżący między górkami, spotujący, mający średnie camo, ale za to genialną lufę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...