Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam niewykrywalnego w logach FishBota na PL'a


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś podesłać mi fishbota który działa na metin2 pl i który nie jest wykrywalny przez logi itp 

 

Z góry dziękuje 

Legenda
Opublikowano

Nie ma takiego. Z lepszych to w m2bob, ale to płatny program.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Czyli w logach będzie wszystko że używam fb ?

Zawsze są wysyłane logi, wtedy albo dostaniesz bana, albo GM Cię sprawdzi i dopiero nada blokadę. Jednakże nie zawsze tak szybko dostaje się bana, raz pobocisz dłużej, raz krócej. Wszystko zależy od szczęścia.

Opublikowano

A na jakiej zasadzie są wysyłane logi ? to że tylko łowie ryby (normalnie) czy używam fb 

Gdy łowisz normalnie nie wyciągasz wędki co chwile w tej samej sekundzie.

Jak bocisz to ustawiasz sobie np. że ma co 3s wyciągać wędkę i oni widzą, że ją wyciągasz cały czas w tym samym momencie.

 

PS. GM'owie Fishbotów nie sprawdzają, wchodzą po prostu w logi, jak widzą, że koleś 5-10 razy wyciągnął wędkę w takim samym czasie łapie perma na ryj z góry.

24b5car.jpg

Opublikowano

Rozumiem ze gdy gracz łowi na fishbocie i ma wysoki ping to te ms opoznienia powoduja rozny czas w logach a dla nas niestety czasami ryby nie zlapie. Dobrze mysle?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...