Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negros - zagraj z nami już od 31 maja godz. 12:00 [MEDIUM][DEDYK]


Mozzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ładnie ładni, nie lepiej jutro lub dzis wystartwować? Asine startuje w sobote :v

 

Wpadne tam do Was obadam co i jak, powodzenia na starcie :)

Opublikowano

Bez reklamy nie ma co zagladac nawet na serwer, poza tym, o ile dobrze pamiętam jest to reaktywacja, serwer juz wczesniej istniał i padł, co raczej dobrze mu na przyszłość nie wróży. Mimo wszystko, powodzenia..

Opublikowano

Bardzo ładnie wygląda, lepiej jakbyscie wystartowali dzis lub jutro. :P

 

3 pytania

 

Skad bronie 75?

Jest jakas reklama?

Bedzie jakis event w dzien startu?

43976131910427822020.png

Opublikowano

Zagrałbym ale ten ostatni set broni już mnie odrzuca są takie brzydkie że to szok.

 

Polecam serwer. :)

 

Grasz na serwerach tylko dlatego, że mają fajny system ulepszeń broni czy też zbroi ? Myślałem, że gra się dlatego, że fajny serwer i dużo nowych mapek czy też innych rzeczy. :) Ale dobra. 

 

@AW 

 

Skąd bronie 75 lv

1EPZ6G.gif

Opublikowano

@up fajny wygląd zbr. i broni to podstawa inaczej odechciewa się to zdobywać....

W grze:
- HellvFirE
- TeRRoR
- TerrorMachin
- RayZo
- DEAMON

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...