Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LoL Sony vegas pro 12 renderowanie filmu pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jeżeli piszę w złym dziele proszę o przeniesienie tematu.

Otóż nagrałem sobie pente i chciałbym ją wrzucić na Yt obrabiam ją w Sony Vegas Pro 12 64bit

wszystko ok ale gdy klikam przycisk Render As program się zawiesza (brak odpowiedzi) po chwili program przestal dzialac... Czy ktoś wie oco chodzi ? Tak jest przy kazdym kilpie...

Opublikowano

Najbardziej banalne ale gwarantuję że będzie ok - zainstaluj od nowa sony vegasa i już ;)

Najlepiej to sobie zainstaluj jakąś starszą wersję np 9 albo coś w ten deseń. Stare wersje są stabilne a z tymi nowymi to już bywa różnie ;)

Zresztą po co Ci 12, sądzę że i tak nie wykorzystujesz 1% potencjału tego programu i starsze wersje też Ci wystarczą ;)

HBV27j.png

Opublikowano

Kup program.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Wie ktoś oco chodzi ?


Najbardziej banalne ale gwarantuję że będzie ok - zainstaluj od nowa sony vegasa i już ;)

Najlepiej to sobie zainstaluj jakąś starszą wersję np 9 albo coś w ten deseń. Stare wersje są stabilne a z tymi nowymi to już bywa różnie ;)

Zresztą po co Ci 12, sądzę że i tak nie wykorzystujesz 1% potencjału tego programu i starsze wersje też Ci wystarczą ;)

Nie pomaga na wersji 11 to samo klikam Render AS wyskakuje te okno lecz jest białe po chwili brak odpodwiedzi klikam wtedy te okno i wyskakuje program przestal dzialac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...