Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Jak wyrzucić przedmioty ze Skrzyni Ucznia na ziemie !


deseey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłeś tylko z siebie debila, ponieważ każdy gracz z PL'a dobrze wie że i tak się nie da ich ponieważ przed ich zniknięciem, nie zejdzie nick tego komu się należą.

 

@Up - zachowałeś się jak typowy dzieciak neo pozbawiony mózgu, wystarczy zapchać EQ np. potami i otworzyć skrzynię.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Ale jesteś typie przykry...

Bez Drop-Hack'a i tak tego nie podniesiesz, bo nick z tego nie zniknie.

Niestety, osoba tak umysłowo uboga jak ty za pewne nie ma żadnego pojęcia o Drop Hack'u i skryptach uruchamianych z plików *py.

 

Pozdrawiam i zmądrzej, czy tam wydoroślej.

24b5car.jpg

Opublikowano

A w pt się nie da? Nie wiem jak teraz ale kiedyś na plu było tak, że jeśli Twój kolega z pt ma pełne eq to Ty podnosisz itemy z jego nickiem :P 

Opublikowano

A w pt się nie da? Nie wiem jak teraz ale kiedyś na plu było tak, że jeśli Twój kolega z pt ma pełne eq to Ty podnosisz itemy z jego nickiem :P

 

Nie da się.

Myślisz że gameforge/ymir itd. są tak samo puści jak przeciętny twórca serwera MokryRyszard lub Restynid?

0VPaRnd.png

Opublikowano

Nie da się.

Myślisz że gameforge/ymir itd. są tak samo puści jak przeciętny twórca serwera MokryRyszard lub Restynid?

Ymir może nie, bo od 2011 roku nie ma już Ymiru.

Webzen wykupił wszystkie udziały w Ymirze, a ich logo zostawili sobie na pamiątkę, bo jak ludzie je widzą to rzucą okiem na grę.

 

Tak poza tym to mam dla was ciekawostkę!

Pliki serwerowe Metina na FreeBSD są legalne, bo zostały udostępnione dobrowolnie przez Webzen (Ten wasz "wyciek" source), to co dostaliśmy to są po prostu śmieci, które im już nie były i nie będą potrzebne.

Globale już od jakiegoś dłuższego czasu nie korzystają z plików FreeBSD, bo FreeBSD nie potrafi zapewnić dostatecznie dobrych zabezpieczeń, do teraz lata po sieci masa exploitów na FreeBSD w opisie każda osoba, która pisała danego exploita naśmiewa się z zabezpieczeń FreeBSD, wręcz pisząc, że nie zmieniły się od 5 lat.

 

Niedługo Webzen podpisze też umowę z gPotato.

 

A druga ciekawostka jest o wiele ciekawsza, a mianowicie Webzen jak na razie nie wykazuje chęci przedłużenia umów licencyjnych obecnym globala.

Ymirowcy nie dostali przedłużenia, a te ich bankructwo, to tylko wymówka, bo Ymir nachapał się tyle kasy, że się tylko nią podzielili i zwinęli wszystkie interesy.

Jeżeli Webzen nie przedłuży licencji na rok 2015/2018 globalnym to zostaną one po prostu zamknięte.

Widać też niechęć do dostarczania dobrych aktualizacji globala, Webzen zrobił wiele dobrych aktualizacji, a teraz odwalili byle jak robotę z patchem "Winter is Coming!".

 

Oczywiście to przedłużanie licencji ma związek z tym, że Webzen najprawdopodobniej planuje otworzyć swój serwer globalny wraz z firma gPotato.

gPotato jest znane z spieprzenia cudownej gry stworzonej przez GalaNet, niestety te niedojdy z gPotato zniszczyły grę Fly For Fun - Ta gra na prawdę tętniła życiem, teraz mimo łączenia serwerów (z 8 serwerów do 1) nie ma żywej duszy w grze.

Obecnie globale powielają ten sam schemat i pewnie skończą, jak Flyff.

 

Jestem ciekaw, czy ostatecznie te licencje zostaną przedłużone, trzeba to wszystko śledzić.

 

Trochę się rozpisałem nie na ten temat co trzeba, ale musiałem wam "sprzedać" kilka nowinek, które zaobserwowałem.

 

@topic

Tak jak wcześniej mówiłem, bez drophacka nie podniesiecie tych przedmiotów, a taki film to każdy może nagrać.

24b5car.jpg

Opublikowano

Ymir może nie, bo od 2011 roku nie ma już Ymiru.

Webzen wykupił wszystkie udziały w Ymirze, a ich logo zostawili sobie na pamiątkę, bo jak ludzie je widzą to rzucą okiem na grę.

 

Tak poza tym to mam dla was ciekawostkę!

Pliki serwerowe Metina na FreeBSD są legalne, bo zostały udostępnione dobrowolnie przez Webzen (Ten wasz "wyciek" source), to co dostaliśmy to są po prostu śmieci, które im już nie były i nie będą potrzebne.

Globale już od jakiegoś dłuższego czasu nie korzystają z plików FreeBSD, bo FreeBSD nie potrafi zapewnić dostatecznie dobrych zabezpieczeń, do teraz lata po sieci masa exploitów na FreeBSD w opisie każda osoba, która pisała danego exploita naśmiewa się z zabezpieczeń FreeBSD, wręcz pisząc, że nie zmieniły się od 5 lat.

 

Niedługo Webzen podpisze też umowę z gPotato.

 

A druga ciekawostka jest o wiele ciekawsza, a mianowicie Webzen jak na razie nie wykazuje chęci przedłużenia umów licencyjnych obecnym globala.

Ymirowcy nie dostali przedłużenia, a te ich bankructwo, to tylko wymówka, bo Ymir nachapał się tyle kasy, że się tylko nią podzielili i zwinęli wszystkie interesy.

Jeżeli Webzen nie przedłuży licencji na rok 2015/2018 globalnym to zostaną one po prostu zamknięte.

Widać też niechęć do dostarczania dobrych aktualizacji globala, Webzen zrobił wiele dobrych aktualizacji, a teraz odwalili byle jak robotę z patchem "Winter is Coming!".

 

Oczywiście to przedłużanie licencji ma związek z tym, że Webzen najprawdopodobniej planuje otworzyć swój serwer globalny wraz z firma gPotato.

gPotato jest znane z spieprzenia cudownej gry stworzonej przez GalaNet, niestety te niedojdy z gPotato zniszczyły grę Fly For Fun - Ta gra na prawdę tętniła życiem, teraz mimo łączenia serwerów (z 8 serwerów do 1) nie ma żywej duszy w grze.

Obecnie globale powielają ten sam schemat i pewnie skończą, jak Flyff.

 

Jestem ciekaw, czy ostatecznie te licencje zostaną przedłużone, trzeba to wszystko śledzić.

 

Trochę się rozpisałem nie na ten temat co trzeba, ale musiałem wam "sprzedać" kilka nowinek, które zaobserwowałem.

 

@topic

Tak jak wcześniej mówiłem, bez drophacka nie podniesiecie tych przedmiotów, a taki film to każdy może nagrać.

 

 

Masz złe info w 2012 roku YMIR zostało częścią WEBZEN.

 

A co do licencji to Webzen nie może zamknąć metina z dnia na dzień. Nie mają do tego prawa jest wielka organizacja która działa na duża skale i muszą powiadomić użytkowników o zamknięciu działalności.

0bFkqdJ.png

Opublikowano

Masz złe info w 2012 roku YMIR zostało częścią WEBZEN.

 

A co do licencji to Webzen nie może zamknąć metina z dnia na dzień. Nie mają do tego prawa jest wielka organizacja która działa na duża skale i muszą powiadomić użytkowników o zamknięciu działalności.

 

Nie do końca masz rację, firma która świadczy długoterminowe usługi musi powiadomić swoich klientów o zamknięciu firmy, sklep nie musi.

Oni są sklepem, nie świadczą długoterminowych usług, SM kupujesz jednorazowo, czyli to tak samo jakbyś kupił jabłko i je zjadł.

Jak już je zjadłeś, to sprzedawce absolutnie nic nie obchodzi to co sądzisz o tym że podwyższy cenę marchewek lub zwinie stragan, tu jest podobnie.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Nie do końca masz rację, firma która świadczy długoterminowe usługi musi powiadomić swoich klientów o zamknięciu firmy, sklep nie musi.

Oni są sklepem, nie świadczą długoterminowych usług, SM kupujesz jednorazowo, czyli to tak samo jakbyś kupił jabłko i je zjadł.

Jak już je zjadłeś, to sprzedawce absolutnie nic nie obchodzi to co sądzisz o tym że podwyższy cenę marchewek lub zwinie stragan, tu jest podobnie.

 

 

Daje sobie rękę uciąć że muszą. Kiedyś jak grałem na s17 i zaczęła się inflacja to był u mnie w gildii Ronin23 który w realu był prawnikiem i była sytuacja że on zaczął sprzedawać eq i konto bo uznał że przez tą inflacje metin2 pl padnie. Ja wtedy też sprzedałem mentala i zostawiłem se wp w razie w , no ale mniejsza chodzi o to że on nam kiedyś wytłumaczył co by się stało gdyby zamknęli globala bez żadnych ostrzeżeń. Co innego gdyby on padł z jakiś innych powodów. Nie pamiętam dokładnie jak to było ale chodziło mniej więcej o to że jest to firma który operuję na wiele krajów i muszą podlegać jakiemuś tam papierkowi który nakazuję im powiadomić użytkowników usługi o jej zamknięciu. Aż dla świętego spokoju jutro znajdę chwile i napiszę na forum prawniczym jak to jest.  Bo ja jestem przekonany że muszą wykonać jakiś proces przed likwidacją. Tak samo jak Tesco jest sklepem a nie może zostać zamknięty z dnia na dzień.

0bFkqdJ.png

Opublikowano

Daje sobie rękę uciąć że muszą. Kiedyś jak grałem na s17 i zaczęła się inflacja to był u mnie w gildii Ronin23 który w realu był prawnikiem i była sytuacja że on zaczął sprzedawać eq i konto bo uznał że przez tą inflacje metin2 pl padnie. Ja wtedy też sprzedałem mentala i zostawiłem se wp w razie w , no ale mniejsza chodzi o to że on nam kiedyś wytłumaczył co by się stało gdyby zamknęli globala bez żadnych ostrzeżeń. Co innego gdyby on padł z jakiś innych powodów. Nie pamiętam dokładnie jak to było ale chodziło mniej więcej o to że jest to firma który operuję na wiele krajów i muszą podlegać jakiemuś tam papierkowi który nakazuję im powiadomić użytkowników usługi o jej zamknięciu. Aż dla świętego spokoju jutro znajdę chwile i napiszę na forum prawniczym jak to jest.  Bo ja jestem przekonany że muszą wykonać jakiś proces przed likwidacją. Tak samo jak Tesco jest sklepem a nie może zostać zamknięty z dnia na dzień.

No to niestety muszę cie załamać, bo nic nie muszą.

Wiele serwerów gier zostało zamkniętych i nie musieli się nikomu tłumaczyć, bo mają piękne punkty w regulaminie, że wszystko co posiadasz na ich serwerach jest również ich własnością i to oni podejmują decyzje co z tym zrobią.

Prywatne serwery do Metin'a też nie muszą się tłumaczyć chociaż zarabiają na SMS'ach, wystarczy rozliczyć PIT, a resztą zajmuje się firma oferująca usługę, dodatkowo przyjdzie ci jeszcze zwrot podatku ^.^

 

Metin2.kr (Ymirowski) został zamknięty bez żadnej informacji i ostrzeżenia.

Powodem jest nieprzedłużona licencja przez Webzen i teraz pytanie czemu im Webzen licencji nie przedłużył?

W sumie to mógł przejąć bez problemu tego koreańca, bo wykupił dosłownie wszystkie udziały Ymiru, ale po co miał brać pod opiekę serwer, gdzie ludzie wydali już kasę na IS i mają dobre EQ / LvL'e.

Po prostu bardziej opłacało się im go zamknąć i otworzyć od nowa (Ludzie będą grali od zera, a to oznacza $$$ z IS) - Co na 100% lada moment nastąpi i to ci mogę zagwarantować, że go będą reaktywowali pod szyldem gPotato i Webzenu.

 

A i to ty masz złe info, bo to w 2011 roku nastąpiło wykupienie udziałów Ymiru przez Webzena.

Do 100% wykupienia udziałów może dojść tylko wtedy, kiedy nowa firma zagwarantuje pracownikom starej te same posady i te same wynagrodzenia.

Byli pracownicy Ymiru pracują obecnie w Webzenie, jedynie zarząd się zmienił na bardziej wymagający, bo Ymir tylko hajs liczył i nic nie robił.

 

PS. GF nie będzie tęskniło za swoim globalem, uwierz mi w to na słowo.

Obecnie GF dąży do zdobywania gier na własność, a nie licencji na używanie.

 

Widziałeś po ile złoty sprzedają alpha i beta key'e do Orc Must Die! - Online?

 

Nie do końca masz rację, firma która świadczy długoterminowe usługi musi powiadomić swoich klientów o zamknięciu firmy, sklep nie musi.
Oni są sklepem, nie świadczą długoterminowych usług, SM kupujesz jednorazowo, czyli to tak samo jakbyś kupił jabłko i je zjadł.
Jak już je zjadłeś, to sprzedawce absolutnie nic nie obchodzi to co sądzisz o tym że podwyższy cenę marchewek lub zwinie stragan, tu jest podobnie.
Mizune nie ma się co wysilać i tak to my nigdy nie mamy racji i wszyscy wiedzą wszystko lepiej od nas.
Zapomniałeś już o projekcie "Restynid Serwer Roku"? - To nie my mieliśmy racje, tylko wszystkie te osoby, które nas jechały.
Zawsze krzywdzimy ludzi naszymi oszczerstwami i kłamstwami do takiego stopnia, że nas wyzywają.
Źli z nas ludzie, a my tylko chcieliśmy ich ostrzec :/
 
A i jeszcze jedno!
Pamiętaj, to my jesteśmy tutaj hejterami na tym forum, nie oni.

24b5car.jpg

Opublikowano

 

No to niestety muszę cie załamać, bo nic nie muszą.

Wiele serwerów gier zostało zamkniętych i nie musieli się nikomu tłumaczyć, bo mają piękne punkty w regulaminie, że wszystko co posiadasz na ich serwerach jest również ich własnością i to oni podejmują decyzje co z tym zrobią.

Prywatne serwery do Metin'a też nie muszą się tłumaczyć chociaż zarabiają na SMS'ach, wystarczy rozliczyć PIT, a resztą zajmuje się firma oferująca usługę, dodatkowo przyjdzie ci jeszcze zwrot podatku ^.^

 

Metin2.kr (Ymirowski) został zamknięty bez żadnej informacji i ostrzeżenia.

Powodem jest nieprzedłużona licencja przez Webzen i teraz pytanie czemu im Webzen licencji nie przedłużył?

W sumie to mógł przejąć bez problemu tego koreańca, bo wykupił dosłownie wszystkie udziały Ymiru, ale po co miał brać pod opiekę serwer, gdzie ludzie wydali już kasę na IS i mają dobre EQ / LvL'e.

Po prostu bardziej opłacało się im go zamknąć i otworzyć od nowa (Ludzie będą grali od zera, a to oznacza $$$ z IS) - Co na 100% lada moment nastąpi i to ci mogę zagwarantować, że go będą reaktywowali pod szyldem gPotato i Webzenu.

 

A i to ty masz złe info, bo to w 2011 roku nastąpiło wykupienie udziałów Ymiru przez Webzena.

Do 100% wykupienia udziałów może dojść tylko wtedy, kiedy nowa firma zagwarantuje pracownikom starej te same posady i te same wynagrodzenia.

Byli pracownicy Ymiru pracują obecnie w Webzenie, jedynie zarząd się zmienił na bardziej wymagający, bo Ymir tylko hajs liczył i nic nie robił.

 

PS. GF nie będzie tęskniło za swoim globalem, uwierz mi w to na słowo.

Obecnie GF dąży do zdobywania gier na własność, a nie licencji na używanie.

 

Widziałeś po ile złoty sprzedają alpha i beta key'e do Orc Must Die! - Online?

 

 
Mizune nie ma się co wysilać i tak to my nigdy nie mamy racji i wszyscy wiedzą wszystko lepiej od nas.
Zapomniałeś już o projekcie "Restynid Serwer Roku"? - To nie my mieliśmy racje, tylko wszystkie te osoby, które nas jechały.
Zawsze krzywdzimy ludzi naszymi oszczerstwami i kłamstwami do takiego stopnia, że nas wyzywają.
Źli z nas ludzie, a my tylko chcieliśmy ich ostrzec :/
 
A i jeszcze jedno!
Pamiętaj, to my jesteśmy tutaj hejterami na tym forum, nie oni.

 

 

 

No to Prorok w hoj jesteś stary. Szkoda tylko że prawie każdy bardziej ogarnięty pisał że ten serwer padnie. Zresztą twoja MPCforum skończy tak samo więc nie wiem po co się z ich śmiejesz ? Stary osoby których ja nie znam piszą do mnie na gg i się pytają czy będę was atakować bo zbierają ekipę do "jedzenia kanapek".Pisaniem głupot o innych serwerach sobie tyle wrogów nastukałeś że nawet legendarny za grobu  Xiao do mnie napisał "MPCforum #DEAD".

Ty jesteś gównem nawet nie możesz sobie plakietki hejtera nakleić bo hejterzy to trolle bez mózgu a ty jesteś bez mózgu , ale nie trollem. 

 

PS. Metin2 to ścierwo po co drążyć temat ? Niech najlepiej zamkną globale w pizdu nikt płakać nie będzie i może sens znowu privy będzie robić.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

No to Prorok w hoj jesteś stary. Szkoda tylko że prawie każdy bardziej ogarnięty pisał że ten serwer padnie. Zresztą twoja MPCforum skończy tak samo więc nie wiem po co się z ich śmiejesz ? Stary osoby których ja nie znam piszą do mnie na gg i się pytają czy będę was atakować bo zbierają ekipę do "jedzenia kanapek".Pisaniem głupot o innych serwerach sobie tyle wrogów nastukałeś że nawet legendarny za grobu  Xiao do mnie napisał "MPCforum #DEAD".

Ty jesteś gównem nawet nie możesz sobie plakietki hejtera nakleić bo hejterzy to trolle bez mózgu a ty jesteś bez mózgu , ale nie trollem. 

 

PS. Metin2 to ścierwo po co drążyć temat ? Niech najlepiej zamkną globale w pizdu nikt płakać nie będzie i może sens znowu privy będzie robić.

O kurcze! Powiało gangsterką serwerową.

Może jakąś mafie założycie?

Don eddR, Capo Xiao i mafia Bonza.

 

Hmm... Co do ataków DDoS to sobie odpuść, bo byś musiał dom sprzedać, żeby atakować z dobrym skutkiem serwer stojący w hosteam na indywidualnej ofercie i filtrem premium (Jak będzie trzeba, to sponsor jest gotowy zapłacić za administratora 24/7).

My mamy całkiem konkretnego sponsora, który traktuje to jako rozrywkę i wydaje na nią spore pieniądze.

legendarny za grobu  Xiao

Nie znam, czyżby kolejny debil wstawiający swoje klepsydry na MPC?

Tak czy siak, jak będzie trzeba to pomożemy mu wrócić tam skąd przyszedł.

Pisaniem głupot o innych serwerach sobie tyle wrogów nastukałeś

Fakt, faktem jest sporo osób z którymi się kłóciłem, ale z większością już się pogodziłem.

Dorzucę ci gratis informacje, a mianowicie mam więcej sprzymierzeńców niż wrogów.

Stary osoby których ja nie znam piszą do mnie na gg i się pytają czy będę was atakować bo zbierają ekipę do "jedzenia kanapek"

To świadczy tylko o charyzmie mojej i ludzi z naszej rozległej ekipy.

Widzisz, my nie musimy się reklamować, a każdy o nas słyszał i każdy o nas wie.

 

 

Wiesz co jest najśmieszniejsze?

Grozisz mi ty, czyli zwykły paź, który udaje, że ma pliki balmory / ravii i próbuje je sprzedać.

Ty co najwyżej możesz mieć zespół downa, do którego bez żadnych wątpliwości należy Klepsydrowy Xiao.

 

Ale dobra, powiedzmy "MPCforum #DEAD", twoja racja, mój spokój.

Trzymaj się.

 

Następnym razem jak będziesz czegoś potrzebował, to pisz na PW, albo przyjdź na TS'a po godzinie 23 (IP mogę ci podać na PW) i tak pewnie nie przyjdziesz, bo rodzicie śpią.

 

@Edit

Patrzcie jaki żartowniś, aż to oscreenowałem:

wr-oshtreipieunfjpliiop.png

 

Haha! Wyobraźnia działa.

Chciałbyś ^.^

24b5car.jpg

Opublikowano

HaHaHa -nie smieszne. Pozatym cały czas nad itemkami będzie nick.

                                                                                         


post-1171398-0-20996200-1405711681.png

 

Opublikowano

Mi się już rzygać chce jak widzę twoje posty matesh, serio.

 

topic.

Przypisać przynależność dropu do właściciela na odpowiedni czas (w przypadku gdy item wyleci z skrzyni) bądź zrobić questem i przyblokować otwieranie, jeżeli ilość wolnych miejsc w eq < 20.

 

Opublikowano

Mi się już rzygać chce jak widzę twoje posty matesh, serio.

 

topic.

Przypisać przynależność dropu do właściciela na odpowiedni czas (w przypadku gdy item wyleci z skrzyni) bądź zrobić questem i przyblokować otwieranie, jeżeli ilość wolnych miejsc w eq < 20.

Bywa i tak.

Gdybyś pilnował swoich "funfli", to nic bym nie musiał pisać w ich stronę.

Ale rozumiem, że trzymasz z chorym towarzystwem, które wyobraża sobie, że ma pliki ravii i balmory.

Myślę, że God Weles i Bambus3k by się uśmiali.

 

W porównaniu do twoich ziomków ja tutaj głupot na forum nie wypisuje, żeby zaszpanować.

Ale rozumiem, mają pewnie po 18 lat, a ty przedszkolanką nie jesteś.

 

Ja osobiście nic do ciebie nie miałem, zacząłeś się sapać do ŻabQ, to się tobą zainteresowałem.

ŻabQ znam długo i też wiele mu zawdzięczam, bo nie raz było tak, że pomagał mi bez interesownie.

Jadąc ci po serwerze spłacałem tylko dług, także nic osobistego.

Wobec ziomkom, którym zawdzięczam coś jestem bardzo w porządku, nigdy nikogo nie wystawiłem, ani się od kogoś nie odwróciłem.

Natomiast nie lubię osób, które cwaniacza do osób z którymi się trzymam i próbują na siłę im zaszkodzić.

 

Rozumiem twoją zazdrość o Harper, bo na pewno to było powodem tej waszej kłótni.

W psychologa się nie będę bawił, ale to chyba była reakcja na to nagranie Q&A?

Nie wiem o co dokładnie poszło między wami, ale podstawy to ja jestem pewien.

Ja nie mam zamiaru wracać do przeszłości, także powodzenia ci życzę w tym co tam robisz, czy też nie robisz.

ŻabQ się już z tobą nie kłóci i ja też nie mam zamiaru, bo nie mam po co.

24b5car.jpg

Opublikowano

Bywa i tak.

Gdybyś pilnował swoich "funfli", to nic bym nie musiał pisać w ich stronę.

Ale rozumiem, że trzymasz z chorym towarzystwem, które wyobraża sobie, że ma pliki ravii i balmory.

Myślę, że God Weles i Bambus3k by się uśmiali.

 

W porównaniu do twoich ziomków ja tutaj głupot na forum nie wypisuje, żeby zaszpanować.

Ale rozumiem, mają pewnie po 18 lat, a ty przedszkolanką nie jesteś.

 

Ja osobiście nic do ciebie nie miałem, zacząłeś się sapać do ŻabQ, to się tobą zainteresowałem.

ŻabQ znam długo i też wiele mu zawdzięczam, bo nie raz było tak, że pomagał mi bez interesownie.

Jadąc ci po serwerze spłacałem tylko dług, także nic osobistego.

Wobec ziomkom, którym zawdzięczam coś jestem bardzo w porządku, nigdy nikogo nie wystawiłem, ani się od kogoś nie odwróciłem.

Natomiast nie lubię osób, które cwaniacza do osób z którymi się trzymam i próbują na siłę im zaszkodzić.

 

Rozumiem twoją zazdrość o Harper, bo na pewno to było powodem tej waszej kłótni.

W psychologa się nie będę bawił, ale to chyba była reakcja na to nagranie Q&A?

Nie wiem o co dokładnie poszło między wami, ale podstawy to ja jestem pewien.

Ja nie mam zamiaru wracać do przeszłości, także powodzenia ci życzę w tym co tam robisz, czy też nie robisz.

ŻabQ się już z tobą nie kłóci i ja też nie mam zamiaru, bo nie mam po co.

Kogo ja mam pilnować? Tego eddR nie znam, kojarzę jedynie z forum. No faktycznie, przedszkolanką nie jestem a jedynym z moich znajomych, którzy mogliby tutaj kogoś powyzywać jest Krzywy, ale nie jest aktywny na forum od dawna. Łączysz mnie z zbyt wieloma osobami, o których istnieniu nie mam nawet pojęcia. Z ZabQiem nie mam żadnej spiny, wyjaśniliśmy sobie wszystko przy piwku na majówkę, a Ty o tym wspominasz. Czas skończyć i nie wpierdalać się w nie swoje konflikty/sprawy. Strasznie mi pojechałeś po serwerze, tak że aż tego nie odczuł, stoi dalej i przynosi dobre zyski z tego co wiem. Co do Harper to jesteś w straaaasznym błędzie, ale nie muszę się z tego tłumaczyć więc tych 'podstaw' nie bądź taki pewien. Co więcej, nie wiesz kto na kogo się tutaj 'obraził', a pierdzielisz głupoty... Zresztą co ja się tutaj rozpisuję, skoro nic tylko zgrywasz mądrale, udajesz że wiesz wszystko a tak bardzo mijasz się w wielu sprawach z prawdą. 

 

topic.

Od dawna znany bug, od dawna wiadomo jak zabezpieczyć.

 

Opublikowano

O kurcze! Powiało gangsterką serwerową.

Może jakąś mafie założycie?

Don eddR, Capo Xiao i mafia Bonza.

 

Hmm... Co do ataków DDoS to sobie odpuść, bo byś musiał dom sprzedać, żeby atakować z dobrym skutkiem serwer stojący w hosteam na indywidualnej ofercie i filtrem premium (Jak będzie trzeba, to sponsor jest gotowy zapłacić za administratora 24/7).

My mamy całkiem konkretnego sponsora, który traktuje to jako rozrywkę i wydaje na nią spore pieniądze.

legendarny za grobu  Xiao

Nie znam, czyżby kolejny debil wstawiający swoje klepsydry na MPC?

Tak czy siak, jak będzie trzeba to pomożemy mu wrócić tam skąd przyszedł.

Pisaniem głupot o innych serwerach sobie tyle wrogów nastukałeś

Fakt, faktem jest sporo osób z którymi się kłóciłem, ale z większością już się pogodziłem.

Dorzucę ci gratis informacje, a mianowicie mam więcej sprzymierzeńców niż wrogów.

Stary osoby których ja nie znam piszą do mnie na gg i się pytają czy będę was atakować bo zbierają ekipę do "jedzenia kanapek"

To świadczy tylko o charyzmie mojej i ludzi z naszej rozległej ekipy.

Widzisz, my nie musimy się reklamować, a każdy o nas słyszał i każdy o nas wie.

 

 

Wiesz co jest najśmieszniejsze?

Grozisz mi ty, czyli zwykły paź, który udaje, że ma pliki balmory / ravii i próbuje je sprzedać.

Ty co najwyżej możesz mieć zespół downa, do którego bez żadnych wątpliwości należy Klepsydrowy Xiao.

 

Ale dobra, powiedzmy "MPCforum #DEAD", twoja racja, mój spokój.

Trzymaj się.

 

Następnym razem jak będziesz czegoś potrzebował, to pisz na PW, albo przyjdź na TS'a po godzinie 23 (IP mogę ci podać na PW) i tak pewnie nie przyjdziesz, bo rodzicie śpią.

 

@Edit

Patrzcie jaki żartowniś, aż to oscreenowałem:

wr-oshtreipieunfjpliiop.png

 

Haha! Wyobraźnia działa.

Chciałbyś ^.^

 

 

Nie będę się już rozpisywał na twój temat bo ty masz IQ pilota do telewizora. Dawaj tego ts-a to se pogadamy. Jestem na kompie do ok 12. Co parę h będę zaglądać na mpc. Czekam koksie.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

"Globale już od jakiegoś dłuższego czasu nie korzystają z plików FreeBSD, bo FreeBSD nie potrafi zapewnić dostatecznie dobrych zabezpieczeń, do teraz lata po sieci masa exploitów na FreeBSD w opisie każda osoba, która pisała danego exploita naśmiewa się z zabezpieczeń FreeBSD, wręcz pisząc, że nie zmieniły się od 5 lat."

O kurwa.... Jesteś kwintesencją słowa HEREZJA/HERETYK

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_products_based_on_FreeBSD

64562221938.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...