Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]Remover vs Nou Tube


Remover

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okej :)

 

Rozpocznij ten balet :)

a ja go skończę :D

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

napisałem c*****o żeby wyrównać szanse

 

 

Synek jaka WILCZEK TU BYŁ, chcesz dymać lalki Barbie, co za dureń

dla ciebie to magia, że nie żrę 123 a wznoszę się w górę

Wielokrotnie używane punch'e, widzę że ekologicznie lecisz

Typie zaraz mordę wciśniesz w kubeł #segregacja śmieci

Wycieczka z rzeźni do szpitala, tam Cię przywitają

Robili z igły widły, a teraz Cię nimi pozszywają

możesz jechać ambulansem, ciężki stan się rzadko zdarza

na twoją głupotę lekarstwem jest jedynie eutanazja

każdy twój wers mnie śmieszy jak twoja kastracja

wyciąć ci migdałki mieli a ucięli ci genitalia

chcesz sprzedać się za pięć złotych które masz w avatarze?

sprawię że to już nie będzie handel żywym towarem

Nie mam po co przeklinać, bez tego też jestem szczery

czytaj te wersy, każda moja jedna litera skopie twoje cztery

To nie są żarty, robisz z siebie błazna, lepiej teraz przestań

bo zmoczysz majty jak arachnofobik na widok spidermana

Opublikowano

Zaczynamy balet, wjeżdżam tu na byku

Ty ze strachu dziecko robisz w majty siku

Wbijam w ciebie ostro, zarzucam na rogi

Byk ma świetną zabawe służysz jako sciera do podłogi

Twój diss jest ubogi, nie ma co się oszukiwać

Twoje IQ jest zbyt niskie by ze mną wygrać

Mój talent Cie przewyższa, za to dziękuje Bogu

Dzięki pomocy z nieba uwolniłem się od nałogów

Nigdy tego nie zrozumiesz, jesteś zbyt głupi

Zaślepiony kolegami patrzysz by się tylko upić

Atak epoki gimbazy nastąpił 3 lata temu

Zaraza "GIMB" wrosła do Twoich genów

Jak tak można żyć ? jak się z tym czujesz ?

Twoje zachowanie "GIMB" kolegom w gimbazjum imponuje

Nie chce tutaj żadnym wersem nikogo obrażać

Dlatego powiem krótko narodziła się gimbaza

 

 

* Pozdro dla kumatych :)

Pozdro 600 na rejonach :)

Razem walczmy z gimbazą :)

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

Połowa głosów powinna być unieważniona (#koleżeństwo). Większy sens miało by to, jak wystawilibyście prace anonimowo. 

Głos na Nakou.

26277095327341632366.png


Nick: Wojownik (tak, to jest nick)

Opublikowano

Fajny patent, głosuje na Removera.

Hiii.. :)

a wiesz skąd wziął pomysł zeby pisać o ??

z mojego poprzedniego dissu :)

 

Nikt nie będzie Cie żałował, Twoja życie jest marne

Żeby podniecić kobiete musisz wpierdalać

Sorry jaką , k***a dziecko jest za małe

jak narazie tylko ręką możesz trzepać swoją pale

O tej pale już się lepiej nie będę wypowiadał

to za mała rzeczy by cokolwiek tutaj gadać

 

ale już nie bede mu tego wypominał...

chłopak nie potrafi wymyśleć nic swojego to korzysta z cudzych :)

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

ale już nie bede mu tego wypominał...

chłopak nie potrafi wymyśleć nic swojego to korzysta z cudzych :)

to był follow up ziomuś B) do twojego poprzedniego tekstu

 

czuj się zaszczycony

 

PS: Ta... Nie potrafię nic własnego wymyślić a rozjebałem cię 4 razy :D

Opublikowano

Kurwa jaki ten nou jest ograniczony. To jest kurwa diss, tu mają być argumenty. Odbija twoje marne pancze z innych tekstów, bo musi się do czegoś odnieść pisząc diss. Follow up dla argumentu, a ty wypierdalasz z kradnięciem wersów. 

 

Opublikowano

Hiii.. :)

a wiesz skąd wziął pomysł zeby pisać o ??

z mojego poprzedniego dissu :)

 

 

ale już nie bede mu tego wypominał...

chłopak nie potrafi wymyśleć nic swojego to korzysta z cudzych :)

 

ZGNIŁEM HARDO. Urwałeś się z łazarskiego rejonu czy jak? xD

 

Remover dojebał z*******y follow-up, ten twój punch z nią był przynajmniej słaby, nie wspomnę, że naciągany. 

 

Rap o gimbach skończył się na

 

Głos na @Remover

Opublikowano

to był follow up ziomuś B) do twojego poprzedniego tekstu

 

czuj się zaszczycony

 

PS: Ta... Nie potrafię nic własnego wymyślić a rozjebałem cię 4 razy :D

Taa.. ciesze się :)

Tylko że na forum jesteś 24//7 i masz poparcie tych noł lajfuf :)

a ja tutaj wbijam raz na jakiś czas żeby posprzątać takich łaków jak Ty :)

Chcesz żebym dał ci dobrą rade ?

- Bierz przykład z @Endymiona i idz zakładać tematy z prośbami o głosy :D

Tak Endymion, do tej pory mam z Ciebie beke :)

 

Na mnie głosują ludzie którzy się znają na tym fachu

na Ciebie głosują koledzy :)

 

Tyle w temacie i chyba już na tym zakończe bo jestem tu niemile widziany przez administracje i znowu wylece z banem :D

 

Także ssij mi pałe i pamiętaj o rowkach między grzybkiem, a drągiem bo ostatnio nie wsadziłeś tam języka i Julka musiała poprawiać :)

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

Taa.. ciesze się :)

Tylko że na forum jesteś 24//7 i masz poparcie tych noł lajfuf :)

a ja tutaj wbijam raz na jakiś czas żeby posprzątać takich łaków jak Ty :)

Chcesz żebym dał ci dobrą rade ?

- Bierz przykład z @Endymiona i idz zakładać tematy z prośbami o głosy :D

Tak Endymion, do tej pory mam z Ciebie beke :)

 

Na mnie głosują ludzie którzy się znają na tym fachu

na Ciebie głosują koledzy :)

 

Tyle w temacie i chyba już na tym zakończe bo jestem tu niemile widziany przez administracje i znowu wylece z banem :D

 

Także ssij mi pałe i pamiętaj o rowkach między grzybkiem, a drągiem bo ostatnio nie wsadziłeś tam języka i Julka musiała poprawiać :)

 

TO BYŁO PROWO TERAZ KURWA LECE JAK BERSERKER

Opublikowano

Taa.. ciesze się :)

Tylko że na forum jesteś 24//7 i masz poparcie tych noł lajfuf :)

a ja tutaj wbijam raz na jakiś czas żeby posprzątać takich łaków jak Ty :)

Chcesz żebym dał ci dobrą rade ?

- Bierz przykład z @Endymiona i idz zakładać tematy z prośbami o głosy :D

Tak Endymion, do tej pory mam z Ciebie beke :)

 

Na mnie głosują ludzie którzy się znają na tym fachu

na Ciebie głosują koledzy :)

 

Tyle w temacie i chyba już na tym zakończe bo jestem tu niemile widziany przez administracje i znowu wylece z banem :D

 

Także ssij mi pałe i pamiętaj o rowkach między grzybkiem, a drągiem bo ostatnio nie wsadziłeś tam języka i Julka musiała poprawiać :)

I znów przegrałeś, bo masz bana. Nikogo nie posprzątałes. :(

 

Gratulacje @Remover.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...