Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sturmtiger czyli kolejne Niemieckie arty?!


NiemaSkilla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Niedługo ma być dodana linia z sturmtigerem a w książce przeczytałem że to działo samobieżne. Jak obejrzycie Mają od podrzewki to na samym początku stoi arta z dziurą w wieży czyli haubicą z ogromnymi pociskami. Jak uda mi się w stawie zdjęcia. Oczywišcie przypuszczam że to będzie arta.

Opublikowano

Jak dla mnie nie dodadzą, nie ma sensu. Najzwyczajniej w świecie działu 380mm zepsułoby balans. Jak dodadzą, to czekam na Little Davida. To dopiero będzie śmieszne.

Opublikowano

Może gdyby zrobić go jako artę i dać celność np. 1.5 i rld z 1,5 minuty to by nie zepsuł aż tak balansu? Splash 15m, dmg po 3-5k.

Opublikowano

Mieli dodać w 9.0, tekstury znajdują się w cliencie, prawdopodobnie będzie to TD.

http://www.dom1n.com/newsy/sturmtiger-w-wot/

Nawet jeśli to będzie TD to na pewno krótko ładował nie będzie.

Sądzę, że +45 sekund, a gdyby bił za 2 000 lub więcej to miałby zastosowanie tylko na początku bitwy, ponieważ później by dobijał ogryzki po 600 hp lub na CW. 

Opublikowano

Nawet jeśli to będzie TD to na pewno krótko ładował nie będzie.

Sądzę, że +45 sekund, a gdyby bił za 2 000 lub więcej to miałby zastosowanie tylko na początku bitwy, ponieważ później by dobijał ogryzki po 600 hp lub na CW. 

Po 2 000 bije FV215b (183), który ma 183mm co oznacza dwa razy mniej. Musiałby bić po znacznie więcej, a to rozwaliłoby balans. I tak są X tieru TDki za dobre.

 

 

 

Może gdyby zrobić go jako artę i dać celność np. 1.5 i rld z 1,5 minuty to by nie zepsuł aż tak balansu? Splash 15m, dmg po 3-5k.

Za mały wychył działa w górę.

Opublikowano

Tak. Kaliber działa widać od razu, i widać też dlaczego rozwali balans.

Opublikowano

SturmTiger jako TD będzie ładował ze 2min, celność porównywalną do CGC, camo do JgPzta E 100, szybkość celowania jak Arta.

 

Albo go nie dodadzą wcale.

 

Ten czołg miałby jedynie dmg, więc gra nim nie miałaby większego sensu.

Opublikowano

Albo go nie dodadzą wcale.

 

Ten czołg miałby jedynie dmg, więc gra nim nie miałaby większego sensu.

Będzie, WG już potwierdziło jego dodanie, nawet były wstępne testy dawno temu.

Opublikowano

A w październiku 2010 potwierdzili dodanie polskich czołgów http://www.cdaction.pl/news-15345/world-of-tanks-czterej-pancerni-i-pies.html Zresztą to że potwierdzili nie znaczy że nie mogą zarzucić pomysłu.

Nawet mimo samej zalety DMG czołg koszmarnie zepsułby balans. Jest taki czołg i nikt nie wyjedzie bo wiedzą że ich oneshotnie.

Nie mogą aż tak wydłużyć reloadu. Gra nim byłaby koszmarnie nudna(niska popularność) a zarazem nadal psułby balans, bo niektóry by nim grali.

Opublikowano

Skąd wiecie że nie będzie zmodyfikowany jako arta? (WG wszystko potrafi..) Miałby rozrzut pocisku chyba na 5m xD

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Skąd wiecie że nie będzie zmodyfikowany jako arta? (WG wszystko potrafi..) Miałby rozrzut pocisku chyba na 5m xD

 

Na 5m? 240mm w T92 ma ponad 10m...

Opublikowano

A w październiku 2010 potwierdzili dodanie polskich czołgów http://www.cdaction.pl/news-15345/world-of-tanks-czterej-pancerni-i-pies.html Zresztą to że potwierdzili nie znaczy że nie mogą zarzucić pomysłu.

Nawet mimo samej zalety DMG czołg koszmarnie zepsułby balans. Jest taki czołg i nikt nie wyjedzie bo wiedzą że ich oneshotnie.

Nie mogą aż tak wydłużyć reloadu. Gra nim byłaby koszmarnie nudna(niska popularność) a zarazem nadal psułby balans, bo niektóry by nim grali.

Jaki balans? O co chodzi? O oneshoty?

Hetzer, T40, T18, Somua, StuG T4? One to nie psują balansu?

Poza tym i tak są oneshotery na tych tierach, nazywają się T92 i CGC...

 

Co do czołgów PL: pozdrawiam. Dawno mówili, że będzie w drzewki EU i dawno mówili, że jest to mały priorytet.

Opublikowano

Nawet jeśli to będzie TD to na pewno krótko ładował nie będzie.

Sądzę, że +45 sekund, a gdyby bił za 2 000 lub więcej to miałby zastosowanie tylko na początku bitwy, ponieważ później by dobijał ogryzki po 600 hp lub na CW. 

Nie koniecznie. Nawet z przeładowaniem po 1m troszkę by nastrzelał. Bitwa trwa przeciętnie około 5 min, przez ten czas wystarczy że trafi 3 razy i już jest 6k dmg, a to raczej sporo nawet na X tierach.

A w październiku 2010 potwierdzili dodanie polskich czołgów http://www.cdaction.pl/news-15345/world-of-tanks-czterej-pancerni-i-pies.html Zresztą to że potwierdzili nie znaczy że nie mogą zarzucić pomysłu.

Nawet mimo samej zalety DMG czołg koszmarnie zepsułby balans. Jest taki czołg i nikt nie wyjedzie bo wiedzą że ich oneshotnie.

Nie mogą aż tak wydłużyć reloadu. Gra nim byłaby koszmarnie nudna(niska popularność) a zarazem nadal psułby balans, bo niektóry by nim grali.

Grali by.. Jest bardzo dużo czołgów tego typu. Nawet Hetzer który z trolem kasuje większość na strzał. A przy takim przeładowaniu wystarczy że nie trafi i już wraca do garażu. 

 

A ludzie i tak by tym grali bo jak by nie było wszystko na strzał spadnie. Balans był by dobry bo może zdejmie na strzał ale wystarczy że nie trafi i już go zniszczą na przeładowaniu.

73383320936140824091.jpg

Opublikowano

Jaki balans? O co chodzi? O oneshoty?

Hetzer, T40, T18, Somua, StuG T4? One to nie psują balansu?

Poza tym i tak są oneshotery na tych tierach, nazywają się T92 i CGC...

 

Co do czołgów PL: pozdrawiam. Dawno mówili, że będzie w drzewki EU i dawno mówili, że jest to mały priorytet.

Ta. Według ciebie HETZER ani T18 NIE PSUJĄ BALANSU? Reszta jest lekko OP i psuje w stopniu pomniejszym/

A oneshotery T92 i CGC: te i tak mają 2 razy mniejszy kaliber działa, a poza tym są artylerią czyli brak pancerza, wolne, pocisk leci kilka sekund, bezbronne w starciu. Sturmtiger nie ma aż tak dobrego wychyłu działa aby być artylerią oraz ma za dobry pancerz. I ma jeszcze większy kaliber.

A jeszcze dawniej mówili że je dodadzą znacznie szybciej. Pokazałem ten przykład po to, aby wytłumaczyć niektórym że decyzje WG mogą i będą się zmieniać.

 

Nie koniecznie. Nawet z przeładowaniem po 1m troszkę by nastrzelał. Bitwa trwa przeciętnie około 5 min, przez ten czas wystarczy że trafi 3 razy i już jest 6k dmg, a to raczej sporo nawet na X tierach.

Grali by.. Jest bardzo dużo czołgów tego typu. Nawet Hetzer który z trolem kasuje większość na strzał. A przy takim przeładowaniu wystarczy że nie trafi i już wraca do garażu. 

A ludzie i tak by tym grali bo jak by nie było wszystko na strzał spadnie. Balans był by dobry bo może zdejmie na strzał ale wystarczy że nie trafi i już go zniszczą na przeładowaniu.

ST byłby wolny i pancerz jednak nie aż taki zajebisty. A jak według ciebie nietrafienie oznacza powrót to garażu.

Pisałem że i tak by grali mimo wad...

Na przeładowaniu się wycofa za sojuszników i tyle. Czołg wsparcia jak np. KW-2.

Opublikowano

ma byc to 3 linia TD , z tego co wyczytalem , w rzerczywistosci byl to mozdziez 

co do balansu to ładafak E100 i fv juz  dosc go popsuly , wiec nic mnie raczej nie zdziwi juz w tej grze , 

 

rozwazam zresetowanie konta  i granie sobie tylko premium tankami dla zabawy 

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

Opublikowano

byla tez wersja sturtigera z dzialem 88mm ale to tylko prototyp byl i prace zawieszono nad nim oczywiscie chodzi mi o wersje td

Nie wprowadzaj w błąd...

Sturmtiger nigdy nie powstał z działem 8.8cm, ponieważ był to moździerz do rozwalania ciężkich bunkrów i okopów wroga.

JgTiger powstał z działem 8.8cm...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...