Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge zmontować filmu.


folx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.

Posiadam full wersje Sony Vegasa PRO 11.

Gdy chcę wrzucić tam filmik .avi nagrany oryginalnym Actionem(Program do nagrywania) wyskakuje taki error:

ttS1f.png

Pomyslalem ze to moze vegas cos nawala wiec zalatwilem sobie Camstasie 8 PRO. Gdy odpalilem chcialem wrzucic filmik .mp4 (jako intro) wyskoczyl taki error:

PXQjc.png

a jak chcialem wrzucic filmik avi (caly odcienek) wyskoczyl taki error:

eqcxb.png

 

Dodam ze w  Vegasie moge wrzucic intro a nie moge wrzucic formatu .avi a w camstasi nie moge wrzucic avi i mp4. Z innymi formatami nie probowalem bo takowych nagran nie posiadam.

 

Oczywiscie instalowalem codeki typu:

avidemux_2.6.8

Xvid-1.3.3

K-Lite_Codec_Pack_1045_Full

QuickTime

FFDShow

Divxh264decoder

i niestety nic to nie dało..

 

Zna ktos rozwiazanie?

Opublikowano

Możesz wygoglować sobie 'how to fix .avi problem sony vegas' A wgl. kodeki sobie ściągnij.

 

Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem..

 

 

Oczywiscie instalowalem codeki typu:

avidemux_2.6.8

Xvid-1.3.3

K-Lite_Codec_Pack_1045_Full

QuickTime

FFDShow

Divxh264decoder

i niestety nic to nie dało..

 

I myslisz ze nie googlowałem ? Jakbym sobie znalazł sam odpowiedz na ten błąd to bym nie pisał tego tematu..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...