Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ominąć blokadę dołączania do gildi +35 na ravia.eu ?


Fananit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktos ma jakies sposoby ?

 

Wie ktos jak zarobic na bocie ?

Mam na mysli m2bob

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

A jest to priv czy pl? Jesli pl to boty na imha 8-12 lvl z eq +6 , rozwalanie metkow lub bosow . np 30-35 i na zazdry , jesli wiekszy to na morderstwa +70-75 , a bosy to +25 i na orkach lub w m2 besty :)

Opublikowano

na m2bobie to banalnie:

1.uzbieraj sobie jakoś 50kk>włącz żeby szukał tanio itemków na sklepach>sprzedawaj drożej

2.jak masz 2 postke z dobrym atakiem to weź zrób sobie 15lvl i wywalaj z koła w m1 ludzi 50+lvl z agresywnym(często ktoś afk jest, to nawet idzie kilka razy kogoś zdropić, zanim na metka wejdzie), a jak postaci nie masz to możesz liczyć na to, że ktoś inny zabije, a ty akurat item podniesiesz.

3.albo kradnij ludziom drop na dh.

 

 

 

>co do tego ile kasy ci w punkcie 1. będzie potrzebne to nwm, bo dawno nie grałem

Opublikowano

Chodzi mi o serwer Ravia.eu ZAROBEK Na ravi.eu bo teraz zablkowali dodawanie do gildi tylko only +35

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...