Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOP Eleven - manager football - kilka pytań


Nou Tube

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Pewnie sporo osób słyszało o grze TOP Eleven ( top 11 )

Gra jest bardzo popularna na całym świecie ponieważ gra w nią 20 milionów ludzi.

Ja niedawno zacząłem grać w tą gre i jeszcze nie ogarniam wszystkiego :)

Moje pytania brzmią:::

 

- Można jakoś ściągnąć zawodnika z listy transferowej ?

- W jaki sposób najszybciej wbijać lve ?

- Może znacie jakąś najlepszą taktyke ?

- Można wymieniać się piłkarzami ?

- Jak rozwijać bramkarza w sensie w co dodawać punkty ?

- Zacząłem grać na telefonie pobrałem gre z "Sklep Play" czy mogę jakoś przerzucić ten mój klub żebym miał go na facebooku ?

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To tak, dawno nie grałem ale coś tam pamiętam więc w miarę możliwości Ci pomogę :)

 

- Można jakoś ściągnąć zawodnika z listy transferowej ? - W jakim sensie ściągnąć ? Jeżeli swojego to nie mam pojęcia a jezeli kupić to na rynku za tokeny ;)
- W jaki sposób najszybciej wbijać lve ? - Wygrywać ligę przez co awans automatyczny
- Może znacie jakąś najlepszą taktyke ? - Nie ma takiej ^^
- Można wymieniać się piłkarzami ? - Z tego co pamiętam to nie 
- Jak rozwijać bramkarza w sensie w co dodawać punkty ? - W obronę
- Zacząłem grać na telefonie pobrałem gre z "Sklep Play" czy mogę jakoś przerzucić ten mój klub żebym miał go na facebooku - Nie mam zielonego pojęcia czy wgl się da ;)

Po prostu dziamal ;]

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...