Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czemu nie działa mi automessage i JoinMessages?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Ustawiłem sobie w automessage kilka wiadomośći i gdy wchodzę na serwer to się nie wyświetlają tylko wyświetla się inny komunikat.

 

To samo w JoinMessages zmieniłem że jak gracz wchodzi to piszę : Gracz    wszedł na serwer i gdy odpalam serwer to to się resetuje

 

 

 

 

O co chodzi

 

 

Moje Automessage:

# AutoMessage Configuration

# -----------------------------------------------------
# General Config
# This config can be reloaded in game with the '/reloadmsg' command (OPs Only)
#
# time - Set the time between messages in Seconds
# prefix - The text in the tag before an Auto Message (Now Supports Colour Codes) Remove the tag for No Message Prefix
# random - Choose if the message list should be shown in order or shuffled (true or false)
time=60
prefix=[$2Bot$f]
random=false
# Message List
# -----------------------------------------------------
# All Messages Should Start With msg=
# Colour Codes can also be added to messages with the $ prefix e.g. msg=$cHello $eAll!
# Add a new line to a message with $n
msg=Serwer stworzony przez __Lipton__
msg=Witaj na serwerze Lipton.MC
msg= 

# -----------------------------------------------------

Opublikowano

Po zmianie wiadomosci wpisałeś na serwie /reload i nic sie nie zmieniło... ?

Możesz zmienić na jakis inny plugin z spam bota ew skrypt na spam bota

oDYVDfv.gif
Opublikowano

wpisywałem  /reload

 

a na jaki zmienić

 

i co z tym JoinMessage bo jak wpisuje coś innego i zapisuje to ciągle to samo jest to co było przed zapisem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...