Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Ja mam system vista i jak Chce wgrać jakiesś hacki. To w przypadku CD Fake , Ale i w fighter i wielu innych jest to jak włanzcam przez winrara, : asasadads.jpg , A jak wypakowauje, To Nie ma exe pliku, albo nie włanzca sie counter-strike. Bardzo prosze gorąco o pomoc..

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Masz uszkodzone archiwum sciagnij jezcze raz te hacki

16489.gifpost103988126773099171.png
Opublikowano

Najpierw wypakuj... Nie uruchamiaj w archiwum

Jeśli dalej to nic nie da to archiwum jest uszkodzone, i przykro mi :]

Moi drodzy, bo najważniejsze w kochaniu zwłok jest to, że nie marudzą.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, Ja mam system vista i jak Chce wgrać jakiesś hacki. To w przypadku CD Fake , Ale i w fighter i wielu innych jest to jak włanzcam przez winrara, : asasadads.jpg , A jak wypakowauje, To Nie ma exe pliku, albo nie włanzca sie counter-strike. Bardzo prosze gorąco o pomoc..

 

ja mam tak samo ale wejdzcie na http://metin2hack2.wordpress.com/2009/06/28/metin2-yang-hack/#comment-8124 to moze cos pomoc niektorym za 7 razem pobralo sie nieuszkodzone ale ja tez mam taki problem i juz sciągalem 6 razy i nic ;[

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...