Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyskakuje błąd "połączenie zostało przerwane"


damian120796

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Witam bawiłem się dziś aby dać więcej fps coś tam  z rdzeniami itp defragmentacja i nie wchodziłem na wota a tu nagle wbiłem na parę bitew i w trakcie bitwy jakieś 3 razy pisze ...połączenie zostało przerwane zmieniłem hasło i dalej internet cały czas działa nigdy nie miałem problemów z tym tylko może ping a nie żeby neta nie było...Co mam robić,

                                                                                                   
 

Opublikowano

To nie to. Znalazłeś programik do magicznego "aktywowania kilku rdzeni" (Process Hacker). Czeka Cię format komputera. Niedługo przestaniesz mieć problemy z rozłączaniem - co 6 bitew bedziesz miał bluescreena albo karta graficzna Ci sie bedzie zawieszać ;)

Opublikowano

To nie to. Znalazłeś programik do magicznego "aktywowania kilku rdzeni" (Process Hacker). Czeka Cię format komputera. Niedługo przestaniesz mieć problemy z rozłączaniem - co 6 bitew bedziesz miał bluescreena albo karta graficzna Ci sie bedzie zawieszać ;)

 nic nie rozumiem z tego czyli mam zrobić format bo będzie mi się zacinać co okolo 6 bitew ??? i jaki powód tego zacinania 

                                                                                                   
 

Opublikowano

To nie to. Znalazłeś programik do magicznego "aktywowania kilku rdzeni" (Process Hacker). Czeka Cię format komputera. Niedługo przestaniesz mieć problemy z rozłączaniem - co 6 bitew bedziesz miał bluescreena albo karta graficzna Ci sie bedzie zawieszać ;)

Co ty wogóle opowiadasz ;d 

Reinstall Cię raczej czeka.

Opublikowano

To nie to. Znalazłeś programik do magicznego "aktywowania kilku rdzeni" (Process Hacker). Czeka Cię format komputera. Niedługo przestaniesz mieć problemy z rozłączaniem - co 6 bitew bedziesz miał bluescreena albo karta graficzna Ci sie bedzie zawieszać ;)

 

Ajaj... Poradnik stoi na mpc kilka miesięcy, wszystkim działa i zwiększa ilość fps... Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...