Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik dla początkujących


MPCpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam piszę ten poradnik z myślą o nowych graczach. Od pewnego czasu powstają nowe tematy co dalej. A więc tak:

1. Rozbudować sklab na 8-10 lvl żeby były kredyty na wyposażenie

2. Wylicytować dodatki typu: robot naprawczy, wyrzutnia rakiet, auto rakiety itp.

3. Wylicytować leonka 

4. Za uri kupić pierwsze 3-4 irki 

5. Licytować lf3 i bo2

6. Licytować irki aż będzie 8

7. Licytować golca

8. Bić Kryśki na 1-7 i 16 ( na końcach mapki są na żyletkach )

Potem według uznania robić albo pod pvp ( drony na 16 lvl ulepszyć i konfiguracje dronów terz pod pvp ) lub na alienki (aegis, formacja rombu)

 

Pomogłem daj +

 

Proszę o przypięcie tematu ponieważ morzę się przydać początkującym graczom.

 

Jeśli o czymś zapomniałem lub coś zmienić piszcie w komentarzach.

Opublikowano

Moze byc nie najlepsza ale moze byc. A i ortografia kole w oczy ;/

pisałem że można coś dodać tylko piszcie i gdzie popełniłem błąd ? bo u mnie ciężko z ortografią 

Opublikowano

Poradnik (jak dla mnie i pewnie dla nowych) nie zbyt przydatny, bo:

 

-Żeby móc rozbudować skylab, nowym graczom przydałoby się coś na zasadzie "mam kredyty wiem, że mi się nie skończą więc hm.. czas na skylab"

- Początkujący gracze mają mnóstwo misji gdzie dostają lf4,flaxa i inne jakieś  duperele. 

-Najlepiej kupić BB, zbierać sobie kredyty na laserki, generatory za 250k kredytów, napędy na handlu/uridium, załatwić sobie flaxy (najlepiej 4, bo więcej na newbie to tylko strata kr)

-Robić misje.

-Gdy mają już sporo kredytków, proponuję wygrać na handlu leonka.

-Mając leonka, LATAĆ TYLKO NA 1 GALI    zbierając kr/uri na lf3, BO2 ( w między czasie można zacząć budować skylab, tak by mieć już 2-3lvl)

-Macie kredyty ? Macie już osłony BO2 oraz lf3 ? kupcie 4 irki ( tak aby mieć 4irki oraz 4 flaxy) a następnie jeśli macie sporo kr. starajcie się już wygrywać irki.

 

To tak zgrubsza na tyle

gfgdf

 

Opublikowano

Mam lepszy poradnik 

 

1. Wejść na allegro 

 

2. Kupić konto z golcem i full fl3 za 20 zł, zaoszczędzić 3 miechy grania.

 

Szansa że znajdziesz kryche na żylecie to 5% 

 

Więc moim zdaniem gówniany poradnik.

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Mam lepszy poradnik 

 

1. Wejść na allegro 

 

2. Kupić konto z golcem i full fl3 za 20 zł, zaoszczędzić 3 miechy grania.

 

Szansa że znajdziesz kryche na żylecie to 5% 

 

Więc moim zdaniem gówniany poradnik.

chyba się z choinki urwałeś szansa że znajdziesz krychę na żylecie wynosi 65% 

Opublikowano

chyba się z choinki urwałeś szansa że znajdziesz krychę na żylecie wynosi 65% 

 

Taa ?

 

Licząc że na serwerze będzie około 2k ludzi, mniej więcej 50 osób na jednej mapce.

 

Gdzie nie ma już botów które można było odganiać od krych na żylecie, i zostali sami gracze.

 

Każdy kto sie porywa na kryche ubije ja spokojnie jeśli umie.

 

Jedyny powód przez który może być krycha z kawałkiem hp na mapie sama to inna firma, lecz pewnie zanim ją znajdziesz to też zginiesz.

 

Nie znasz sie, nie pierdol.

 

Twój poradnik jest do dupy i tylko tyle można tu powiedzieć. 

 

Kupić 3/4 irysy za uri ? No już widze jak gracz bez bota na 1-4 nabije 60k uri na 4 drona. Musiał by miesiąc bić te alieny 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Taa ?

 

Licząc że na serwerze będzie około 2k ludzi, mniej więcej 50 osób na jednej mapce.

 

Gdzie nie ma już botów które można było odganiać od krych na żylecie, i zostali sami gracze.

 

Każdy kto sie porywa na kryche ubije ja spokojnie jeśli umie.

 

Jedyny powód przez który może być krycha z kawałkiem hp na mapie sama to inna firma, lecz pewnie zanim ją znajdziesz to też zginiesz.

 

Nie znasz sie, nie pierdol.

 

Twój poradnik jest do dupy i tylko tyle można tu powiedzieć. 

 

Kupić 3/4 irysy za uri ? No już widze jak gracz bez bota na 1-4 nabije 60k uri na 4 drona. Musiał by miesiąc bić te alieny 

Krótko zwięźle i na temat :D 

Co do Irków za urkę kupuje się do 3-go drona.

Opublikowano

Taa ?

 

Licząc że na serwerze będzie około 2k ludzi, mniej więcej 50 osób na jednej mapce.

 

Gdzie nie ma już botów które można było odganiać od krych na żylecie, i zostali sami gracze.

 

Każdy kto sie porywa na kryche ubije ja spokojnie jeśli umie.

 

Jedyny powód przez który może być krycha z kawałkiem hp na mapie sama to inna firma, lecz pewnie zanim ją znajdziesz to też zginiesz.

 

Nie znasz sie, nie pierdol.

 

Twój poradnik jest do dupy i tylko tyle można tu powiedzieć. 

 

Kupić 3/4 irysy za uri ? No już widze jak gracz bez bota na 1-4 nabije 60k uri na 4 drona. Musiał by miesiąc bić te alieny 

ciekawe pewno od wczoraj grasz w darkorbit i nie wiesz co to kamikadze i że jak kubiki ktos bije to kryśki potem na żyletach latają. Do zamknięcia 

Opublikowano

@@@@@@@@ Nie zauważyłem tego do zamknięcia Sorry. Nie chce warna xD

 

 

 

ciekawe pewno od wczoraj grasz w darkorbit i nie wiesz co to kamikadze i że jak kubiki ktos bije to kryśki potem na żyletach latają. Do zamknięcia 

 

hkawxj.jpg

 

 

No sory gram od wczoraj :) Masz racje bogu dark orbit 

 

Mało PP bo po Banie 

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

brs0ob.jpg

 

Prosze bardzo.

 

239731401554999225492.jpeg

175001456602037225492.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...