Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobry jest komputer do korzystania z internetu oraz czasami pograć na nim?


Kopniety

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem się zapytać ekspertów czy ten komputer nadaje się do grania w te nowsze gry np. BF3, BF4, GTA IV, i inne rodzaje gier które biorą wielkie wymagania.

 

A tu link: 

http://www.mediaexpert.pl/komputery-stacjonarne/zestaw-acer-aspire-mc605,id-218900

O to wymagania:

 

Procesor

Procesor 

Intel Core i5-3350P

Ilość rdzeni 

4

Częstotliwość taktowania 

3.1

Pamięć podręczna procesora 

6 MB

Pamięć

Pamięć RAM (zainstalowana) 

8 GB

Typ pamięci RAM 

DDR3

Obraz i dźwięk

Karta graficzna 

AMD Radeon HD 8570

Pamięć karty graficznej 

2 GB

Karta dźwiękowa 

Zintegrowana

Napędy i dyski  

Ilość dysków 

1

Pojemność dysku HDD 

1000 GB

Pojemność dysku SSD 

Nie dotyczy

Opublikowano

Za tą cenę to totalny trup, wart 1500-1800zł. Lepiej dobrać odpowiednie podzespoły co może zrobić ktoś z forum np. ja i zamówić na odpowiedniej stronce typu morele.net/techplanet.pl. Ale najpierw podaj swój dokładny budżet i ewentualne preferencje.

Opublikowano

Obudowa i zasilanie

Rodzaj obudowy 

Micro Tower

Moc zasilacza 

200

moc zasilacza 200?? pewnie chinol.Pierwsze 3włączenia i na złom.

Nie bierz tego g***a.

@Edit Zapomniałem dodać że obudowa to piekarnik.

Mój mały Głodomor : Samsung r540       Mysz:  Logitech M100         Słuchawki :  Creative fatal1ty HS-800    I'd love this set.

 

 

 

Opublikowano

Obudowa i zasilanie

Rodzaj obudowy 

Micro Tower

Moc zasilacza 

200

moc zasilacza 200?? pewnie chinol.Pierwsze 3włączenia i na złom.

Nie bierz tego g***a.

@Edit Zapomniałem dodać że obudowa to piekarnik.

W porównaniu do grafy to jeszcze nie tak źle.

graphic.pnggraphic.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...