Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LoL - Czyli jak się konto podoba ? (Od Bronzu V do Srebra I)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko przed chwilą awansowałem do Srebra 1,


Grałem od Bronzu V.


W Sezonie 3 byłem bronzem 3 i na 4 sezon wywalilo do Bronzu V.


To do wszystkich da się wyjść z bronzu jak się tylko chcę.


 


W Srebrze grałem Wszystkimi postaciami bo testowałem se championów na rankedzię.


Na dole macie linki które pokazują moje konto.



http://www.lolking.net/summoner/eune/29947377#matches

SzaPL_eune_11_4_nozg.png


Nie grałem nigdy na skryptach.


Opublikowano

Miałes duzo szczęścia jak widać.

Teraz polecam trochę poćwiczenia ortografii,

nie, nie napisałem tego złośliwie. yo!

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Miałes duzo szczęścia jak widać.

Teraz polecam trochę poćwiczenia ortografii,

nie, nie napisałem tego złośliwie. yo!

mam duslekcje

Opublikowano

dysleksja to mit i wytlumaczenie dla leniwych baranow. w gimnazjum jak bylem, polowa mojej klasy miala to cos, ale o dziwo zaden z nich nie robil bledow.. bo wystarczy cwiczyc, a nie lezec dupa do gory i sie tlumaczyc jakims fikcyjnym schorzeniem typu dysleksja, adhd itd.

 

 

@topic.

 

slaba farma, albo trafiales na low enemy, albo team miales mocny, bo nie wiem jak inaczej cos takiego mozna wygrac, bez farmy i bez niczego. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...