Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

News piłka nożna w World of Tanks!


kYRA.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Wargaming wymyśliło, że z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej zrobi specjalną mapkę oraz doda czołg T-62A Sport i będziemy mogli grać czołgami w piłkę nożną. xD
Ciekawe jak to będzie wyglądało i rozgrywało, ale myślę, że będzie śmiesznie.

Opublikowano

Wg mnie świetna idea. Zobaczymy jak im to wyjdzie, myślę że świetnie :) 

PS Zapomniałeś napisać o medalu, który za to dostaniemy.

Opublikowano

Wg mnie świetna idea. Zobaczymy jak im to wyjdzie, myślę że świetnie :)

PS Zapomniałeś napisać o medalu, który za to dostaniemy.

Nie ma potrzeby, wszystko jest w filmiku.

Opublikowano

Oby znowu zostawili miejsce w garażu jak było z karlem.

 

Na pewno będzie miejsce dodatkowe, bo będzie czołg, a zostawią to nie wiadomo.

Myślę, że nie zostawią, bo z Karl'em było podobnie.

Opublikowano

Na pewno będzie miejsce dodatkowe, bo będzie czołg, a zostawią to nie wiadomo.

Myślę, że nie zostawią, bo z Karl'em było podobnie.

 

Czuję, że bd tak jak z karlem - miejsce zostanie, czołg po mistrzostwach usuną.

Opublikowano

:D TA... a zimą Turniej czterech skoczni... :P

 

Przy Zimowych Igrzyskach Olimpijskich..  biorę  jazdę figurową w parach... :)

 

A... świetne są filmy dla dorosłych, czyli walenie w DUPĘ !!! ;)

Opublikowano

Wiadomo już co nie co na temat czołgu.

Będzie wyglądał dokładnie jak T-62A, lecz prawdopodobnie będzie miał inny kamuflaż (np. po to, aby odróżnić przeciwników).

Do tego po 999mm z każdego strony, bez weakspotów. V-Max. 60KM/h i do dyspozycji tylko pociski odłamkowo burzące. Będzie on nie zniszczalny.

Opublikowano

Tak. wgl można zwyczajnie odpalić Tank Inspectora, ustawić lokalizację WoT'a na folder serwera testowego i sprawdzić co się żywnie podoba.

2hyea8n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...