Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć swoje umiejętności ?


Quakoss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można zwiększać , uczyć się umiejętności i Edukacji tak by one były wyższe ? Czyli tak by były lepsze , zadawały większe obrażenia itp . Jeżeli tak to prosiłbym o dokładne wytłumaczenie w jaki sposób można to zrobić .;d

Opublikowano

Nie rozumiem. Chodzi Ci o te umiejętności u Trenera Calvina ( czy jakoś tak) czy te umiejętności sp?

Jeśli te u Calvina to można, tam niżej pod skillem, masz taki sam obrazek tylko, że z np. kółkiem lub kwadratem. Gdy będziesz miał daną job na normie będziesz mógł ulepszyć skill i lepszy, zadawał więcej obrażeń itp. ;d

giphy.gif

Opublikowano

Nie rozumiem. Chodzi Ci o te umiejętności u Trenera Calvina ( czy jakoś tak) czy te umiejętności sp?

Jeśli te u Calvina to można, tam niżej pod skillem, masz taki sam obrazek tylko, że z np. kółkiem lub kwadratem. Gdy będziesz miał daną job na normie będziesz mógł ulepszyć skill i lepszy, zadawał więcej obrażeń itp. ;d

A czym się różnią te u trenera , a te sp ?

I o co chodzi w tym " Gdy będziesz miał daną job na normie "

Jeszcze ogarniam troche tą gre , tak więc nie zbyt rozumiem .;p

Opublikowano

A czym się różnią te u trenera , a te sp ?

I o co chodzi w tym " Gdy będziesz miał daną job na normie "

Jeszcze ogarniam troche tą gre , tak więc nie zbyt rozumiem .;p

Job to inaczej profesja. Profesje zdobywasz tak jak poziomy- wykonując misje i expiąc (tzn. zabijając potwory).

SP to karta specjalisty, po prostu podczas transformacji w SP dostajesz umiejętności- ich nie można nigdzie ulepszyć, natomiast kiedy jesteś na tzw. normie/normalu (tzn. nie zamieniłeś się w sp) otrzymujesz osobne umiejętności, które możesz ulepszać u trenera Calvina :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...