Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki zestaw złożyć?


Manio356

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, 

Mam do Was pytanko odnośnie zestawu. 
Znalazłem gdzieś tu na forum taki zestaw:

http://www.morele.net/inventory/info/ai0DV2/

Czy jest on dobry i nic lepszego w tej cenie się nie znajdzie (w przyszłości dołożyć jeszcze 4GB RAM).

Czy będzie duża różnica w FPS jakbym zmienił tą grafikę na GTX 760 (jeśli tak to +/- o ile, 5-10?).

 

Niestety mi się trochę budżet zmienił z jednego powodu a chciałem wziąć z 770 ;/

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Siemka, 

Mam do Was pytanko odnośnie zestawu. 

Znalazłem gdzieś tu na forum taki zestaw:

http://www.morele.net/inventory/info/ai0DV2/

Czy jest on dobry i nic lepszego w tej cenie się nie znajdzie (w przyszłości dołożyć jeszcze 4GB RAM).

Czy będzie duża różnica w FPS jakbym zmienił tą grafikę na GTX 760 (jeśli tak to +/- o ile, 5-10?).

 

Niestety mi się trochę budżet zmienił z jednego powodu a chciałem wziąć z 770 ;/

 

Pozdrawiam.

Zestaw jest dobry.

 

Jak zamienisz grafikę to już w Battlefield 4 na ultra nie pograsz tylko na wysokich.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

@up gtx 760 na wysokich ? ciągle zmieniasz zdanie, w temacie bf4 spytałem się na jakich pogram jak mam gtx 660, pisałeś ultra, ale teraz twoim zdaniem 760 nie uciągnie ultra ? Skończ już 

Opublikowano

@up gtx 760 na wysokich ? ciągle zmieniasz zdanie, w temacie bf4 spytałem się na jakich pogram jak mam gtx 660, pisałeś ultra, ale teraz twoim zdaniem 760 nie uciągnie ultra ? Skończ już 

Eee, daj linka, bo nie wierzę.

 

Może nie w FHD?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

@up

Zależy mi na najnowszych grach na chociaż średnie/wysokie w jakiś 60FPS zapewne HD. A jeszcze jakieś nowsze to może średnie.

Czy da radę podłączyć "monitor" od laptopa do normalnego kompa? Przez jakiś kabel czy coś? Bo zwykły monitor to mam taki jakby kwadratowy płaski a na nowy nie mam za bardzo kasy.

A ten monitor od lapka by mi starczył bo ma chyba jakieś 18cali i jest prostokątny jak to w laptopie.

Opublikowano

@up

A byłbyś w stanie odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie?

 

Czy da radę podłączyć "monitor" od laptopa do normalnego kompa? Przez jakiś kabel czy coś? Bo zwykły monitor to mam taki jakby kwadratowy płaski a na nowy nie mam za bardzo kasy.

A ten monitor od lapka by mi starczył bo ma chyba jakieś 18cali i jest prostokątny jak to w laptopie.

Opublikowano


Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.

Alternatywnie zamiast montażu możesz wybrać kartę sieciową wi-fi Asusa, dokładnie taką

http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...