Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] jak usunąć r przed nazwą frakcji i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

mam kilka pytań

jak usunąć np r przed nazwą frakcji , factions

jak zrobić żeby potka zatrucia nie biła na cubie (podać flag)

jak zrobić żeby frakcja była za itemy (mam tak ,że nie mogę wejść na serwer albo mogę zrobić frakcjie bez itemów)

co jest potrzebne żeby all kicknąć z serwera

jak zrobić nametagedit żeby tylko wyświetlał tag gildii?

Opublikowano

/rg flag region potion-splash deny

Ewentualnie możesz dać GODa na cuboida - invincible - życie po upadku lub po zaatakowaniu nie będzie ubywać

 

Gildia za itemy:

http://bukkit.pl/threads/payinitemsforguild-p%C5%82a%C4%87-przedmiotami-za-stworzenie-gildii-1-4-7_1-0.4534/
http://craftsite.pl/forum/index.php?/topic/58301-p%C5%82acenie-itemami-za-tworzenie-gildii/
http://www.mpcforum.pl/topic/933136-tutitemy-na-gildie-jak-u-skkf-o-o/

'r' usuwasz w pliku konfiguracyjnym swojego pluginu - w tym przypadku Factions.

Opublikowano

 

co jest potrzebne żeby all kicknąć z serwera

jak zrobić nametagedit żeby tylko wyświetlał tag gildii?

 

1. Potrzebny ci plugin essentials i wpisujesz po prostu komende ./kickall

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...