Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję stworzenie forum pod prywatny serwer metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czytających ten wątek, nazywam się Paweł od 2012 roku moim hobby/ pajsą stał się moduł społecznościowy IP.Board. 

Nabyte doświadczenie w przeszłości pozwala mi na samodzielne stworzenie forum od podstaw do końca na silniku IPB z własną licencją. 

Oczekuję:

  • Hostingu
  • Dobrego kontaktu z teamem 
  • Rangi na forum 
  • Pewnego projektu 

 

Projekty w których brałem udział:

  • Shin.pl 
  • Wayboard.pl
  • forum.saylon.pl 
  • forum.avonismt2.pl 
  • forum.otherworld2.pl 
  • forum.auzamt2.pl 
  • forum.lethia.pl 

Niestety wszystkie serwery mt2 bardzo szybko popadały na moje nieszczęście. 
 

 

Zapraszam do kontaktu po przez prywatną wiadomośc.  





 

Opublikowano

Witam wszystkich czytających ten wątek, nazywam się Paweł od 2012 roku moim hobby/ pajsą stał się moduł społecznościowy IP.Board. 

Nabyte doświadczenie w przeszłości pozwala mi na samodzielne stworzenie forum od podstaw do końca na silniku IPB z własną licencją. 

 

Oczekuję:

  • Hostingu
  • Dobrego kontaktu z teamem 
  • Rangi na forum 
  • Pewnego projektu 

     

 

Projekty w których brałem udział:

  • Shin.pl 
  • Wayboard.pl
  • forum.saylon.pl 
  • forum.avonismt2.pl 
  • forum.otherworld2.pl 
  • forum.auzamt2.pl 
  • forum.lethia.pl 

Niestety wszystkie serwery mt2 bardzo szybko popadały na moje nieszczęście. 

 

Zapraszam do kontaktu po przez prywatną wiadomośc. 

 

 

 

 

 

Pozdrów brata :)

Nie wiem czy mogę polecic , kiedyś zachowywał się jak pajac.

Na tą chwilę nie mogę tego okreslić

Opublikowano

Pozdrów brata :)

Nie wiem czy mogę polecic , kiedyś zachowywał się jak pajac.

Na tą chwilę nie mogę tego okreslić

Kolego musiałeś mnie z kimś pomylic, nie mam brata, zapraszam na pw w celu wyjaśnienia sytuacji. 

Opublikowano

Kolego musiałeś mnie z kimś pomylic, nie mam brata, zapraszam na pw w celu wyjaśnienia sytuacji. 

Jednak nie pomyliłem :)

Oj Pekuei Pekuei :)

 

Jeżeli zmieniło się jego zachowanie to polecam.

Opublikowano

Polecam tego pana ! 

 

Wszystko perfekcyjnie i profesjonalnie wykonane.  Posiada ogromną wiedzę na temat prywatnych serwerów !

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

Serdecznie polecam Pana :)

Współpracowałem z Nim na np. Avonisie.

Bardzo odpowiednia osoba, godna zaufania i doświadczona bardzo miło mi się z Nim współpracowało :)

Opublikowano

Polecam. 

 

Miałem już przyjemność z nim współpracować. 

A to że czasem się wygłupia to nic dziwnego.. trzeba od czadu do czasu się powygłupiać bo wszystko robić na sztywno i bez uśmiechu zadowolenia na twarzy nie ma sensu ;) 

 

Tak że polecam, z nim jak z solidnym fundamentem, na lata ;p

"Fizykę i chemię tylko nazwali imieniem, szkłem i okiem, a prawda przeszła bokiem"

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...