Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EliteMT2 - Dwa najprostsze sposoby na kaskę :)


SynBogdana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-----------------------------------


 


 


Szybki poradnik jak w łatwy i przyjemny sposób zarobić pokaźną sumkę na EliteMT2 - DO DZIEŁA !


 


Sposób Pierwszy :


Wykupujemy podwójny drop z is + zakładamy rękawiczke


Pobieramy kamer moda

metin2mod.tk

Zakładamy gildię , włączamy oddawanie expa , zbieranie sztabek , WH , mobber hacka wbijamy 6 lvl po czym lecimy na białe tygrysy


niedzw2.jpg


 


Tutaj najlepsze spoty z tygrysami i odpalamy kilka kont.


SPOSÓB JEST PRWAILNY I MOŻNA SIĘ NA NIM MEGA DOROBIĆ!


 


 


Sposób Drugi :


 


Robimy to samo co wyżej lecz odpalamy bota w M2.


http://scr.hu/117/bxmpx
<-- tutaj spoty :)

 


Sposób Trzeci :


 


Wbij fartem 5/10 i sprzedaj :D


 


Opublikowano

 

-----------------------------------

 

 

Szybki poradnik jak w łatwy i przyjemny sposób zarobić pokaźną sumkę na EliteMT2 - DO DZIEŁA !

 

Sposób Pierwszy :

Wykupujemy podwójny drop z is + zakładamy rękawiczke

Pobieramy kamer moda

metin2mod.tk

Zakładamy gildię , włączamy oddawanie expa , zbieranie sztabek , WH , mobber hacka wbijamy 6 lvl po czym lecimy na białe tygrysy

niedzw2.jpg

 

Tutaj najlepsze spoty z tygrysami i odpalamy kilka kont.

SPOSÓB JEST PRWAILNY I MOŻNA SIĘ NA NIM MEGA DOROBIĆ!

 

 

Sposób Drugi :

 

Robimy to samo co wyżej lecz odpalamy bota w M2.

http://scr.hu/117/bxmpx
<-- tutaj spoty :)

 

Sposób Trzeci :

 

Wbij fartem 5/10 i sprzedaj :D

 

 

3. Mała szansa że uda się wbić, reszta sposobów prawidłowo działa

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Mało estetyczny, no ale jest ;d­

 

Polecam serwer :)

 

Po co nabijacie posty pisząc pod poradnikiem, który jest pod nie istniejący już serwer? Temat nadaje się do zamknięcia - serwer już nie działa.

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...