Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się kupić Battlefield 3 na ten komputer ?


sebus9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ram 3 GB

Grafika GeForce GTS 250 1 GB

Procek Intel® Core® 1.86 GHz

Windows 7

 

Dodam że Battlefield 2 działał mi na ultra.

 

A i czy jest możliwość instalacji na inny dysk niż C ? np: D ?    (mało miejsca)

Opublikowano

Co do instalowania, to oczywiście, że można, wystarczy tylko podczas instalacji zmienić folder, do którego gra ma zostać zainstalowana.

BF3 nie opłaca się instalować, bo może nawet się nie odpali. :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

1.

Nie kupuj (dla przypomnienia wymagania bf3)

 

 

System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Quad Core
Pamięć: 4 GB RAM
HDD: 20 GB
Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 11, z 1024MB RAM (Nvidia GeForce GTX 560, ATI Radeon 6950)

 

 

2.

 

A i czy jest możliwość instalacji na inny dysk niż C ? np: D ? (mało miejsca)

 

Nie gadaj że każdą grę każdy program i w ogóle instalowałeś na C :P

No i oczywiście że jest możliwość zmiany dysku przy instalacji.

759081466790725720585.png

Opublikowano

Nie i jeszcze raz nie..

Zamiast wydawać kasę na BF3 w którego i tak na tym sprzęcie nie pograsz, lepiej odłożyć sobie i inwestować w polepszenie sprzętu ;)

75386578f06c9981.jpg

Opublikowano

Ja na 8500 gt odpalam multi na 30 fps w mniejszych pomieszczeniach 40

Moj sprzet

Geforce 8500gt. 512mb ram

AMD athlom x2 dual core processor 5000+ 2.59ghz

3gb ram

Windows 8

I bf4 odpalilem bete na tym 10fps nawet.

Opublikowano

Ja na 8500 gt odpalam multi na 30 fps w mniejszych pomieszczeniach 40

Moj sprzet

Geforce 8500gt. 512mb ram

AMD athlom x2 dual core processor 5000+ 2.59ghz

3gb ram

Windows 8

I bf4 odpalilem bete na tym 10fps nawet.

1. 50 fps to minimum.

2. W rodziałce 800x600?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Bf4 1024 w becie najnizsza byla a w bf3 taka rozdzielczosc co napisales a co do tematu pobierz i przetestuj single ale po 24h masz usunac z dysku tak nakazuje prawo

Opublikowano

Bf4 1024 w becie najnizsza byla a w bf3 taka rozdzielczosc co napisales a co do tematu pobierz i przetestuj single ale po 24h masz usunac z dysku tak nakazuje prawo

Nie istnieje taki przepis w polskim prawie.

 

Nie pójdzie mu, nie ma co dyskutować. W każdym razie nie komfortowo.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Nie istnieje taki przepis w polskim prawie.

 

Nie pójdzie mu, nie ma co dyskutować. W każdym razie nie komfortowo.

Ale z tego co wiem to można pobierać z internetu gry itd.. ale mogą być one tylko na test i trzeba po 24h usunąć.

Opublikowano

No to mówię, że nie ma żadnego prawa nakazującego usuwać pliki po 24h. To, że tak piszą na chomikach czy innych torrentach, to nie znaczy, że takie jest prawo.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Tak, ale jest to już bardziej legalne chcesz przetestować to miej max. 24h na dysku potem usuń.

 

Nie jest to "bardziej legalne"... Jest to tak samo nielegalne jak trzymanie przez kilkadziesiąt lat, jedynie może sędzia ukarać łagodniej (zależnie od prawa i jego humoru)

Opublikowano

1. 50 fps to minimum.

2. W rodziałce 800x600?

Konsole się śmieją z 30fpsami.

 

jak bedzie chcial to i tak nie usunie :) dzisiaj kazdy kupuje gry na torrentach

 

 

dawaj mi gownie warna za prawde :)

Każdy biedny, masz racje. I przy okazji co ci to da skoro masz gry które są tylko na multi? :)

 

Ram 3 GB

Grafika GeForce GTS 250 1 GB

Procek Intel® Core® 1.86 GHz

Windows 7

 

Dodam że Battlefield 2 działał mi na ultra.

 

A i czy jest możliwość instalacji na inny dysk niż C ? np: D ?    (mało miejsca)

Na niskich spokojnie powinno ci odpalić w min. tych 30fpsach(tak do 32graczy)

Opublikowano

Co innego stałe 30 klatek z równymi odstępami, a wahania 25-35 + przerwy pomiędzy. W strzelankach 30 klatek to żaden komfort.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Polecam pograć w BF3 na PC i Xbox 360 albo w BF4 na PS3 i PS4. Ogromna różnica. 30 fps to dno. A jak pisał Kiciak stałe 30 fps, a spadki to też różnica.

graphic.pnggraphic.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...