Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Grafikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie oferuję się jako grafik.


O mnie możecie się dowiedzieć więcej pisząc do mnie na gg wtedy podam ip mojego TS i zawsze można pogadać :)


Osoby które ogólnie chcą pogadać miedzy sobą także można napisać do mnie :)


 


Kilka moich prac niestety nie wszystkie chociaż część czyli 3 clienty gry + patcher :P


 


pre_1400587365__ss.png


 


 


pre_1400587404__ss1.png


 


 


pre_1400587459__ss2.png


 


 


pre_1400587492__ss3.png


 


Mój fan page na którego zapraszam serdecznie :



https://www.facebook.com/jemilo.design?ref=hl

Moja współpraca z serwerami to :


- Taurios


- Reinor


- TyriaMt2


- Snoe.pl


- Restynid


- Eberrion


- Lazuria


- Asine


- Doscraft.eu


- Nesteria


- Nertiamt2


i wiele więcej :)


 


Kontakt ze mną najlepiej po przez gg 45508174 na gg można także więcej uzyskać informacji więcej ss itp


 


Pozdrawiam serdecznie i pozdrawiam !


Opublikowano

pilecam ziomala niedługo cały reinor zakodowany nagram i dam wam filmik w media :) 

 

reinor jako 1 interface logowania animowany :) ( oficjalnie bo wredna kiedyś dawała )

Opublikowano

pilecam ziomala niedługo cały reinor zakodowany nagram i dam wam filmik w media :)

 

reinor jako 1 interface logowania animowany :) ( oficjalnie bo wredna kiedyś dawała )

a iMetin nie miał animowanego przypadkiem?

 

Polecam, ładne prace

Opublikowano

Polecam, ogarnięty.

Jeśli chcecie coś z grafiki to tylko u niego. Macie gwarancje że zrobi to dobrze i solidnie.

 

Kurlz się niestety już chowaaa :P

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano
 

pilecam ziomala niedługo cały reinor zakodowany nagram i dam wam filmik w media  :)

 

reinor jako 1 interface logowania animowany  :) ( oficjalnie bo wredna kiedyś dawała )

 

Co do tej wypowiedzi nie pierwszy na 100% iMetin od roku prawie ma animowany interface logowania xD 
PS: Co do Jemilo polecam po samej prezentacji widać że ładnie robi :) 

Opublikowano
 

Cześć mam pytanie za ile wykonujesz takie prace? Bo mam problemy i poszukuję grafika. 

PL: Handel na MPCforum jest zabroniony. Mogą mu przez takie coś usunąć temat. Polecam skontaktować się z nim poprzez GaduGadu.

EN: The trade on MPCforum is prohibited. They can warn him and remove the subject for that. Better contact him on GaduGadu.

DLA ARCROSA: Chantel na mpcforum jes zabroniony. Morzna przes to mieć puzniej problemy na pszykłat zamknonć temat. Polecam aby abyś napisał na jego gadugadu.

Opublikowano

Ahh Jemilo , Jemilo . Gorąco Polecam , chłopak wie co robi . Powiem szczerze ,że mnie zaskoczył . Mówisz co chcesz a on robi to jak najlepiej , czego chcieć więcej ... 

syndra_sig_zps3151e2d8.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...