Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skrypy na ciągłe włączanie q ashy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

szukam skryptu takiego żeby całe czas bylo włączone q ashy .

Bo jak sie włąćzy i wystrzeli 1 raz to już sie wyłacza .

Żeby ten skrypt ciągle włączał skila , żeby nie było tak że nie włączy :D

Poprostu tak jakby ciągle było włączone q .

 

Opublikowano

Witam .

szukam skryptu takiego żeby całe czas bylo włączone q ashy .

Bo jak sie włąćzy i wystrzeli 1 raz to już sie wyłacza .

Żeby ten skrypt ciągle włączał skila , żeby nie było tak że nie włączy :D

Poprostu tak jakby ciągle było włączone q .

Pewnie exploit, masz vipa ?

Opublikowano

Pewnie exploit, masz vipa ?

ta

podaj skrypt

 

 

 

Kliknij po prostu "Q" nmzc.

 
Wiesz , że za takie coś co napisałeś możesz zostać zbanowany ???
lol przeciesz napisałem że włączam q i gdy uderze to mi sie wylacza i tak w kółko więc powiedział jasno , że musi byc skrypt ktory bedzie to robił za mnie ;)
Opublikowano

Tylko pamiętaj że jak ktoś Cie nagra i podeśle do RITO do banik permanentny leci... ja bym Ci tego nie radził używać. 

graphic.png

Opublikowano

Co wy gadacie. Exploit Q Ashe opanowałem perfekcyjnie. Wystarczy włączyć Q jak leci strzała a potem jeszcze nacisnąć. A poza tym jak ktoś chce Cie nagrac? -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...