Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zastanawiam się nad kupnem telefonu, znalazłem taki 

http://www.nokia.com/pl-pl/produkty/telefony/lumia630-dual-sim/

  i zastanawiam się czy dałoby radę na nim zmienić system na android, ponieważ uczę się programowania java na aplikacje mobilne i wykorzystuję środowisko android.

 

Jeśli znaleźliście coś lepszego to napiszcie.

 

P.S. Moje wymagania

 

Procesor 1.2 Ghz dwu rdzeniowy +

Aparat 5.0 megapixeli +

Dual Sim

Dotykowy

No i możliwość posiadania systemu Android.

Opublikowano

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/pentagram/monsterx5/Pentagram-Monster-X5.html

Dual SIM

Aparat 8 megapixeli

Dotykowy

procesor 1.2 (4 rdzeniowy)

Android 4.1 Jelly Bean

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperiaedual/Sony-Xperia-E-dual.html

ten troszke słabszy ma procek i aparat

 

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts7562/

ten ma tylko slabszy procek aparat ma 5 mpx

 

 

CENY :

Pentagram Monster X5 - 800 zł (Nowy) +/-

Sony Xperia E Dual - 400 zł (Nowy) +/-

Samsung Galaxy S Duos S7562 500 zł (Nowy) +/-

 

 

Jak  coś podaj cene  to poszukam coś innego :)

gb6bzOv.png

Opublikowano

Ja słyszałem, że da się wgrać androida na Nokie N8, więc na tym też chyba można.
Z tych co wymieniłeś wyżej, wybrałbym Pentagram'a Monster.

Opublikowano

Ja słyszałem, że da się wgrać androida na Nokie N8, więc na tym też chyba można.

Z tych co wymieniłeś wyżej, wybrałbym Pentagram'a Monster.

N8 to telefon wieloplatformowy.

 

\\

CENY :

Pentagram Monster X5 - 800 zł (Nowy) +/-

Sony Xperia E Dual - 400 zł (Nowy) +/-

Samsung Galaxy S Duos S7562 500 zł (Nowy) +/-

 

Nic ciekawego nie podałeś. Właściwie wszystkie te, które podałeś to karton.

Szczerze mówiąc WP 8.1 (najnowszy) przebija androida w budżetowych modelach. Jest równie funkcjonalny (a nawet i bardziej), a do tego jest znacznie szybszy i stabilniejszy. Android nie jest na telefony do nawet 1000 złotych, bo po prostu jest wolniejszy i uboższy od telefonów z inną platformą. Oczywiście można wgrać romy itp. ale jeżeli nie jesteś chociaż średnio obeznanym w tym, to bym sobie odpuścił.

Opublikowano
Hmm... z ocen tego telefonu Pentagram Monster wynika, że telefon nie jest wytrzymały i ma słaby wyświetlacz.

A Sony Xperia E dual ma ten problem, że posiada tylko 512 MB ramu a to jest za mało, jak bym chciał sobie w coś pograć lub odpalić jakiś dobry program do czegoś...

 

Mogę wydać coś około 1000zł

 

Jeszcze raz podam moje wymagania:

 

Procesor 1.2 Ghz dwu rdzeniowy +

Aparat 5.0 megapixeli +

Dual Sim

Dotykowy

No i możliwość posiadania systemu Android.

  1MB ramu +

  w miarę wytrzymały

Opublikowano

zapomniałem dodać :D LG odpada już miałem styczność z tymi telefonami od LG za wolne są nigdy więcej LG nie kupię i wam też tam doradzę...

Opublikowano

Niestety musiałbyś dołożyć 100/200 zł   chociaż nie na allegro są po 950 zł wiec musiałbyś tam poszukać zaufanego sprzedawce. ;)

http://deluxury.pl/telefon-samsung-i9192-galaxy-s4-mini-duos-8gb-czarny-wysylka-24h/2783

szczegółowy opis :
 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gti9192/

Więcej ofert nie mam  jest to moja ostatnia z mojej strony ;)

gb6bzOv.png

Opublikowano

No dobra wszystko pięknie i ładnie ale ta bateria ....

Hmm... znalazłem takie coś: 

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/gsmart-simba-sx1-czarny.bhtml#opinie

Napiszcie mi co o nim myślicie i czy warto jest go kupić.

Jeszcze mam takie coś nw co wybrać doradzcie:

http://www.x-kom.pl/p/180730-smartfon-telefon-fablet-htc-desire-500-dual-sim-niebieski.html

czy

http://www.x-kom.pl/p/174612-smartfon-telefon-fablet-prestigio-multiphone-pap-7600-duo.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...