Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące samochodów i części


INFINITYxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć mam 60 lvl leksusa lfa  i teraz pytanie jakie auta opyla mi sie kupic jak szybko selac czesci najgorsze i inne porad btw moze ktos pogra skype edox772 lub pw :D albo ts jak jest jakiś klan czy coś

edit ma ktoś link do vinilhuba bo ten co jest w dziale kaze pobrac nowszego a tam po rusku i rejestracja :/

PSlqjGC.png

Opublikowano

Za IGC Lamborghini Murcielago opłaca się obecnie kupić, słabe części(1-2 gwiazdkowe) najlepiej sprzedawać.

 

lol, masz 60 lv i nie wiesz takich rzeczy?

Cheaty kolego :D

 

cześć mam 60 lvl leksusa lfa  i teraz pytanie jakie auta opyla mi sie kupic jak szybko selac czesci najgorsze i inne porad btw moze ktos pogra skype edox772 lub pw :D albo ts jak jest jakiś klan czy coś

edit ma ktoś link do vinilhuba bo ten co jest w dziale kaze pobrac nowszego a tam po rusku i rejestracja :/

Jeśli chodzi o Vinyl Hub:

http://www.mpcforum.pl/topic/1111463-180514-vinylhub-v12/

A teraz coś na temat aut:

1) VW Scirroco (na wyścigi do klasy E)

2) Chevrolet Cobalt SS (na wyścigi do klasy D)

3) Pontiac Solstice GXP (ma wyścigi do klasy C i B - jeśli masz dobre części)

4) BMW M3 Sport Evo (na wyścigi do klasy B )

5) Lamborghini Murcielago LP640 (na wyścigi do klasy A)

6) Porsche 911 GT3 RS (na wyścigi do klasy S)

HB5fLf7.png

Opublikowano

a spokojnie do każdego częsci ultra czy przedobrze :D

Dobieraj części tak, aby zmieścił się w danej klasie :P

Nie musisz się bać o Lamborghini Murcielago LP640 (a klasie A) i Porsche 911 GT3 RS (w klasie S) bo ich nie wymaxujesz :D

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...