Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Członek ekipy dołączył do gry - Skrypt


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie przychodzę do was dziś z kuriozalną rzeczą a mianowicie prośbą o napisanie mi skryptu który będzie wyświetlał daną wiadomość po wejściu gracza z uprawnieniami.

Problem polega na tym że chciałbym aby dla Właściciela była inna permisja i inna wiadomość , tak samo dla Moda, Admina, Helpera.

 

Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką pomoc

Za konkretne odpowiedzi daje Like 

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Nie siedzę w skryptach, tak to wygląda w Javie, w Skripcie pewnie podobnie:

@EventHandler
public void onJoin(PlayerJoinEvent e){
    Player player = e.getPlayer();
    if (player.hasPermission("joinmessage.helper){
        Bukkit.broadcastMessage("Helper o nicku: " + player.getName() + "dolaczyl do gry!");
    if (player.hasPermission("joinmessage.mod){
        Bukkit.broadcastMessage("Moderator o nicku: " + player.getName() + "dolaczyl do gry!");
    if (player.hasPermission("joinmessage.admin){
        Bukkit.broadcastMessage("Admin o nicku: " + player.getName() + "dolaczyl do gry!");

I tak dalej dodajesz... Kod pisany z głowy, nie w NetBeansie, więc nie bijcie, że pojebałem jakieś spacje, literówki itp. :D

 

W skripcie strzelam, że coś takiego, ale nie wiem jak dokładnie, bo skripty to gunwo:

on join:

if player has permission "costam":

broadcast "ktostam dolaczyl"

i kolejny if

i kolejny broadcast

 

Co do permisji one idą od góry do dołu (przynajmniej w Javie), czyli jak ktoś będzie miał opa, to będzie miał prefix tej ostatniej permisji (w ostatnim ifie). ;)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

if player has permission "sk.+"

        on join:

             broadcast "&4Czlonek ekipy o nicku &3Nick &4Dolaczyl do gry"

 

 

Nie miec pretensji jak nie dziala.

mc.x-hardcore.eu!
OTWARCIE SOBOTA o 17:00! (29.08.15)r)

Opublikowano

Tylko Avatarys coś umie :P.

@up
Najpierw się daje event a potem sprawdzasz.

Prawidłowy kod:

on join:
    if player has permission "join.helper"
        send "&aHelper, %player% dolaczyl do gry!" to all players
    if player has permission "join.admin
        send "&aAdmin, %player% dolaczyl do gry!" to all players
    if player has permission "join.root"
        send "&aWlasciciel, %player% dolaczyl do gry!" to all players

Pisane z głowy ;-).

Opublikowano

 

Tylko Avatarys coś umie :P.

 

@up

Najpierw się daje event a potem sprawdzasz.

 

Prawidłowy kod:

on join:
    if player has permission "join.helper"
        send "&aHelper, %player% dolaczyl do gry!" to all players
    if player has permission "join.admin
        send "&aAdmin, %player% dolaczyl do gry!" to all players
    if player has permission "join.root"
        send "&aWlasciciel, %player% dolaczyl do gry!" to all players

Pisane z głowy ;-).

 

Wszystko dobrze, lecz nie bd działać jak przed:

if player has permission "join.root"

Dwukropka ( : ), lecz pierw trzeba jeszcze usunąć starą wiadomość. :)

Zamiast "send to all players" można dać  "broadcast".

Opublikowano
on join:
    if player has permissions "join.wlasciciel":
        broadcast "&4&lWlasciciel &c&l%player% &4&ldolaczyl do gry!"
    if player has permissions "join.admin":
        broadcast "&4&Admin &c&l%player% &4&ldolaczyl do gry!"

Proste..

Opublikowano

Dzięki wszystkim za pomoc, jednak skusiłem się na plugin AvaterysPL Mnie przekonał i mi pomógł :)

 

Każdy Like oczywiście.

 

Zamykam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...