Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na co waszym zdaniem wygląda ten budynek?


Wujek_rzepak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym zapytać was, czy postrzegacie rodzaj tego budynku tak samo, jak ja. Chodzi dokładniej o to, czy rozpoznacie, do czego ma być przeznaczony. Czy według was jest ten budynek? Czy to kuźnia / chata rybaka / garncarnia / piekarnia / cokolwiek inne ? Po usłyszeniu większej ilości opinii odpowiem, czym miał on być. 

 

 

 

 

~~

 

 

3pDUC9L.jpg

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

*ekhm* 

 

To jest kuźnia.

 

akN6EoZ.jpg

 

~~

 

 

vFBbOqK.jpg

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

To z pewnością dom publiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli mi odpowiadasz, zacytuj mój post - lub otaguj przy użyciu @Quasindro.
Jak tego nie zrobisz, najprawdopodobniej nie wrócę do tego tematu.


uExDb2M.jpg

'I have often wished I had time to cultivate modesty... But I am too busy thinking about myself.' ~Edith Sitwell.

Opublikowano

To mi przypomina domek tak jak kiedyś farmerzy na wsi mieszkali, słomiany dach, wysoki komin :p

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

To mi przypomina domek tak jak kiedyś farmerzy na wsi mieszkali, słomiany dach, wysoki komin :P

Też tak sądzę.

Domek jakiegoś gościa, który ma swoje pole i coś tam sobie sadzi.

 

Na pewno nie jest to w najnowszych trendach xD.

Bywalec
Opublikowano

Dom spokojnej starości. A tak na serio, to mi przypomina małą składnię przy młynie. Jeżeli jeszcze nie masz młyna, to rozbuduj go na dachu, będzie to ciekawie wyglądało.

5jJNSGS.png

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=Dr5H5fJ8HRA

 

 

... i jeszcze raz nie.

 

To miała być piekarnia. Jakiś pomysł, jak zrobić to bardziej "piekarnianym"?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

*ekhm*?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

@UP 

Dzięki, jeszcze jakieś pomysły? Ktokolwiek?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Bywalec
Opublikowano

Możesz spróbować zrobić komin z dymem z pajęczyn. Albo np. Nad tym zrobić czapkę z wełny kucharską. Koło tego możesz zrobić wbitą w ziemię łopatę piekarską drewnianą.

5jJNSGS.png

Opublikowano

Postanowiłem po prostu zrobić stół przed piekarnią, dać na niego kilka ciastek a za nim item frames z chlebem i mąką. Obok będzie studnia. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

Możesz spróbować zrobić komin z dymem z pajęczyn. Albo np. Nad tym zrobić czapkę z wełny kucharską. Koło tego możesz zrobić wbitą w ziemię łopatę piekarską drewnianą.

Że... Takie gigantyczne? Ta czapka i łopata?

 

Nie pasuje zbytnio do ogólnego wystroju mapy. Patrz: wszystkie wrzucone screeny ^^

Jeśli mi odpowiadasz, zacytuj mój post - lub otaguj przy użyciu @Quasindro.
Jak tego nie zrobisz, najprawdopodobniej nie wrócę do tego tematu.


uExDb2M.jpg

'I have often wished I had time to cultivate modesty... But I am too busy thinking about myself.' ~Edith Sitwell.

Opublikowano

Tylko... Czemu coś, co ma strzechę na dachu wygląda ci na kuźnię? Tam nie ma nawet kowadła / pieca kowalskiego.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

Typowy dom rozkoszy...

Co do budowli mógłbyś zrobić moda, który będzie ją spawnić na świecie.

Jak już tak ładnie budujesz to dobuduj jeszcze domki i kościół. Można by tym zastąpić wioski NPC.

Wyłączasz generowanie struktur i masz takie fajne wioski :D

Opublikowano

@Zzak Blue Zzake To jest wszystko robione pod pewien serwer RPG. Wioska złożona z ponad dwudziestu budynków tego typu to nawet nie 1/35 całego serwera  (odnosząc się oczywiście do mapy, bo gdybyśmy odnosili się do całości mechaniki; combatu, crafting systemu, questingu, systemu czeladników i całej reszty, to wioska byłaby malutkim paproszkiem na tle wielkiej tarczy słonecznej)

Tak swoją droga to kościół by nie pasował do historii serwera.

 

@xxxRiPulxxx Woah. Ktoś rozpoznał myśląc racjonalnie. :U

 

 

Poprawiłem troszeczkę, żeby wyglądało bardziej na piekarnię. I jak?

 

5EUAVR6.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

Teraz trochę lepiej, ale nadal nie to xD.

Może dodasz jakiegoś gościa, który będzie stał i będzie nad nim pisało PIEKARZ JAN.

Albo po prostu załóż cuboid i daj flagę na wejście.

Opublikowano

To chyba oczywiste, że tam ma stać npc. Poza tym nie ma możliwości uczynienia tego bardziej piekarnianym więc tak, to TO. Szukając projektów piekarni o podobnych wymiarach każda ma ten sam problem. Albo jest brzydko zasrana framesami i piecami, albo nie wygląda na piekarnię. Theme building na małych wymiarach w mc ssie.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kurde ciężko stwierdzić domyśliłem się że to kuźnia ale na pierwszy rzut oka to wygląda jak by ktoś stawiał klocki bez pomysłu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...