Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisywanie zdjęć z gta 5.


TheGrubyLolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

 

W gta 5 w telefonie aplikacją snapmatic czy jakoś tak jak robię zdjęcia to i wciskam A i zapisz, to pojawia się żółty napis UWAGA i nic wiecej nie pisze. O co w tym chodzi i jak zapisać zdjecia?

 

 

JUŻ ROZWIAZAŁEM PROBLEM DZIĘKI ZA POMOC KTÓRZY PRÓBOWALI MI POMÓC

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Te zdjęcia wyskakują na twoim SocialClubie. Na twoim profilu. Na kompie musisz wejść.

Podczas zapisywania zdjęcia wyświetla mu się napis "UWAGA".. streszczony temat, bo chyba nie przeczytałeś.

 

 

tak

Nie wiem jak jest na xboxie więc chyba potrzebne Ci gold.

Opublikowano

Podczas zapisywania zdjęcia wyświetla mu się napis "UWAGA".. streszczony temat, bo chyba nie przeczytałeś.

 

 

Nie wiem jak jest na xboxie więc chyba potrzebne Ci gold.

Wyskakuje bo UWAGA oznacza zapisywanie się zdjęcia ..

Opublikowano

Na social clubie  jak się zaloguję wejdę w gry->gta 5->snapmatic->moje zdjęcia pisze:

NIE MA ZDJĘĆ SPEŁNIAJĄCYCH PODANE KRYTERIA

I nie mam żadnego.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie da się. Też wtedy próbowałem. Na xboxlive.com pisze, że się nie da i trzeba nowe konto zrobić. W sensie jak włączasz xboxa i tak masz ten profil do wyboru to musisz pójść w prawk i nowy utworzyć i dać wiek powyzej 18.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

- ja nie mam konta gold a mi zdjecia zapisuję na stronę socialclub mojego konta 
- jestem zalogownay w xboxie na moje konto social club i tak jak UP UP Up... pisał na stronie sa moje zrobione zdjęcia 

 

no na pewno wymagane połaczenia xboxa z netem xD
i musisz być zalogowany na swoje konto socialclub w xboxie

Sprawdz może czy jak zrobisz nowe konto i akceptuj reje 
to czy bedzie działac 

31221228212853220747.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...