Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tyle samo fps na wszystkich ustawieniach graficznych


Vexuss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam taki dosyć dziwny problem z wotem.Chodzi o to, że na każdych ustawienia czy to minimalne czy też maksymalne mam cały czas od 20 do 30 fps. Czym to może być spowodowane i czy da się to jakoś poprawić?

Opublikowano

Nie możliwe żebyś miał 20-30 fps na minimalnej i na full grafie.

Jeśli tak naprawde jest, to napisz do supportu o co chodzi.

Ps. Masz jakieś mody?

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Podaj parametry swojego kompa.

Zaktualizuj wszystkie sterowniki, przede wszystkim, od karty graficznej.

Opublikowano

procesor amd phenom II x4 850 3.3GHz

karta grafiki geforce gtx 460 gigabyte overclock 1gb 256bit

ram 4gb

dysk samsung HD 160JJ

zasilacz chieftec 500W

płyta głowna Foxconn A74ML-K 3.0

Opublikowano

mam tylko XVM i zoom mod

może coś z optymalizacją jest nie tak?

Wywal wszystkie mody jakie masz, bo możliwe, że jakiś plik od XVM'a może być uszkodzony

Opublikowano

Wywal wszystkie mody jakie masz, bo możliwe, że jakiś plik od XVM'a może być uszkodzony

Nie tyle uszkodzony co źle skonfigurowany.

Tak jak wyżej pisali zaktualizuj sterowniki , powyłączaj zbędne programy i możesz spróbować wyłączyć antyaliasing.

Opublikowano

dzięki wywaliłem mody i wyłączyłem antyaliasing i synchronizacje pionową i na wysokich podskoczyło do 40 fps

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...