Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak kupić wszystkie postacie mając tylko 6300 ip [BUG]


Alex Mercer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko !

 

Wczoraj odkryłem super zajebisty trick dotyczący IP, otóż nie zabrało mi postaci po refundacji :D

W ten sposób możemy nabyć wszelkie możliwe postacie mając jednorazowo kwotę 6300 ip. Oto jak tego dokonać :

 

Potrzebujemy :

-6300 ip (Jeśli chcemy mieć champa Braum to 7800)

- Jedną, dowolną odblokowaną postać (np. Ryze, Ashe, cokolwiek)

 

1. Wchodzimy do sklepu w grze.

2. W kategoriach po lewej stronie ekranu wybieramy "Zakupy" (na samym dole).

3. Otwieramy kategorię.

4. Mamy tam historię zakupów. Przy bohaterach jest opcja refundacji (zwrotu kasy/reklamacji :D).

5. Odblokowujemy dowolnego bohatera za ip.

6. Żądamy za niego zwrotu kasy.

7. Odzyskaliśmy nasze ip. 

8. Odpalamy grę.

9. Tadam ! W ekranie wyboru bohatera mamy nadal tę zakupioną postać i kasę xD

10. Kupujemy za ip kolejnego bohatera.

11. Refundacja.

12. Widziałeś to ? Masz zakupionych 2 bohaterów po 6300 ip mając tylko 6300 ip, i nadal je masz xD

 

W ten sposób możemy zdobyć każdego możliwego champa za ip xD

 

UWAGA To jest BUG. Nie ma 100% pewności na działanie, u mnie to się sprawdza jak najlepiej :)

Zawsze warto przetestować, w końcu można odzyskać kasę, no nie ?

 

 

Pomogłem ? Zostaw like, Tobie to nie zaszkodzi, a mi pomoże :)

 

 

UWAGA 

Bug jak to bug, może zostać naprawiony lub częściowo nie działać. Mi działa dobrze, z 10 postaci już tak odblokowałem (więcej mi się nie chce:P), zawsze jednak może się przydać do chwilowego posiadania postaci w celu przetestowania np. myślę Kha Zix czy Zed ? Kupuję tak obydwu i testuję, jeśli mi ich zabiorą to biorę tego, który lepiej wypadł w praktyce.

 

Tak czy siak, zawsze może się przydać do czegoś ;)

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

Działa. Ja to robiłem z 4800, ale za tę sumę nie odblokujesz wszystkiego :) Dlatego podałem 6300, bo nie ma droższych postacie w tej grze, tylko braum o którym wspomniałem.

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

Daj jakieś zdjęcie a nie tu przychodzisz bez niczego, ja se nie wyobrażam ze to działa chyba musiałbyś mieć 100 zwrotów.Powiedz jeżeli mam tylko 3 zwroty to jak mam potem kupić więcej za te 6300

49yxrs.png

Opublikowano

A teraz wyjdz z clienta i odpal jeszcze raz, postaci nie ma ;) BUG Wizualny :)

Kiedyś długi staż na tym forum ;x

Jak ktoś pamięta to pisać ;o.

Opublikowano

No to skoro sie te postacie kasują to poradnik chuja daje tak naprawde, do kosza z tym.

Opublikowano

Jeżeli to działa to nadaje się tylko do przetestowania champa to całkiem nieźle ;) Zawsze daje to możliwość przetestowania champa zanim go zakupimy.

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...