Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiej aplikacji wam brakuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Od niedawna posiadam licencję, liczę na waszą pomoc :) Jakiej aplikacji brakuje wam w Sklepie?

apple.png

Opublikowano

Może zrobiłbyś aplikacje do przeglądania MPC? :P

Nie wiem za bardzo jaki sens ma tworzenie alternatywy dla dobrego Tapatalka :D

apple.png

Opublikowano

Pou lub jakas strzelanka by sie przydała

Jest Mou, a strzelanka to Six Guns czy jakoś tak.

@topic to w takim razie coś trudniejszego.. Może do mixowania piosenek? Taki mini DJ? :P

9bylOWE.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest Mou, a strzelanka to Six Guns czy jakoś tak.

@topic to w takim razie coś trudniejszego.. Może do mixowania piosenek? Taki mini DJ? :P

Mou jest tak rozbudowane jak odtwarzacz na youtube. Mi brakuje aplikacji teamspeak! :(

Kocham kino akcji na forum. 


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy to ta licencja, którą trzeba co miesiąc odnawiać, jest za darmo i wystarczy kliknąć po zalogowaniu jeden przycisk, aby tworzyć aplikacje w Visual Studio 2013 for Windows ? - Pytanie tak z ciekawości, bo może się mylę...

 

 

Co do tematu:

Aplikacja, która wyświetla po wejściu do niej, w jakby kafelkach miniaturki i początkową część tekstu z najnowszych newsów/artykułów z popularnych serwisów informacyjnych jak Wirtualna Polska, Onet, o2, Antyweb, Spidersweb itp., umożliwia szybkie przejście do nich (po kliknięciu na dany kafelek; wyświetlanie w aplikacji), określenie jakie informacje chcemy otrzymywać (w tym kategorie typu sport, kultura, technologie, wydarzenia itp., a także możliwość włączenia pozycjonowania newsów/artykułów zależnie od ich długości i popularności), system kompresji (do wyboru bezstratna np. gzip lub mocniejsza stratna; aby było szybciej na wolnych łączach), dynamiczne pobieranie starszych newsów po zjeżdżaniu w dół na liście (ustalanie kolejności newsów według daty i czasu), możliwość pisania komentarzy do w danej chwili czytanych newsów, zostawiania wybranych na później (zapisywanie ich lokalnie i dodawanie do listy w aplikacji), zakładki, gromadzenie lokalnie danych statystycznych o użytkowniku i na ich podstawie stworzenie zakładki "Specjalnie dla Ciebie", czy "Polecane". Na kafelku, który można by było dodać na ekran główny wyświetlały by się właśnie propozycje ciekawych, wybranych specjalnie dla użytkownika newsów/artykułów. Oczywiście wyświetlanie w aplikacji, a nie jako zwykła strona internetowa.

3657428369.png
Opublikowano

Czy to ta licencja, którą trzeba co miesiąc odnawiać, jest za darmo i wystarczy kliknąć po zalogowaniu jeden przycisk, aby tworzyć aplikacje w Visual Studio 2013 for Windows ? - Pytanie tak z ciekawości, bo może się mylę...

 

 

Co do tematu:

Aplikacja, która wyświetla po wejściu do niej, w jakby kafelkach miniaturki i początkową część tekstu z najnowszych newsów/artykułów z popularnych serwisów informacyjnych jak Wirtualna Polska, Onet, o2, Antyweb, Spidersweb itp., umożliwia szybkie przejście do nich (po kliknięciu na dany kafelek; wyświetlanie w aplikacji), określenie jakie informacje chcemy otrzymywać (w tym kategorie typu sport, kultura, technologie, wydarzenia itp., a także możliwość włączenia pozycjonowania newsów/artykułów zależnie od ich długości i popularności), system kompresji (do wyboru bezstratna np. gzip lub mocniejsza stratna; aby było szybciej na wolnych łączach), dynamiczne pobieranie starszych newsów po zjeżdżaniu w dół na liście (ustalanie kolejności newsów według daty i czasu), możliwość pisania komentarzy do w danej chwili czytanych newsów, zostawiania wybranych na później (zapisywanie ich lokalnie i dodawanie do listy w aplikacji), zakładki, gromadzenie lokalnie danych statystycznych o użytkowniku i na ich podstawie stworzenie zakładki "Specjalnie dla Ciebie", czy "Polecane". Na kafelku, który można by było dodać na ekran główny wyświetlały by się właśnie propozycje ciekawych, wybranych specjalnie dla użytkownika newsów/artykułów. Oczywiście wyświetlanie w aplikacji, a nie jako zwykła strona internetowa.

 

Normalna za którą trzeba zapłacić.

apple.png

Opublikowano

Alternatywny odtwarzacz muzyki, bo ten w 8.1 jest do dupy, najgorszy jaki kiedykolwiek widziałem. To samo z wideo, przy przewijaniu strzela - toż to chore...

Zbieram minusy!

Olej Wojnę.Rób pieniądze

Opublikowano

MultiChater :) np w jednej aplikacji gg,gmail,fb itd 

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Przeglądarka z Adobe Flash Player'em. Jak to zrobisz będziesz moim mistrzem :3

Opera Mobile posiada Flash :) po za tym WP8 juz ma flasha (zapomnij aby otworzyć na stronie jakiś film jeśli odtwarzacz nie jest napisany w html5

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

MultiChater :) np w jednej aplikacji gg,gmail,fb itd 

 

IM+, potrzeba mi pomysłu na coś czego jeszcze nie ma

 

 

Przeglądarka z Adobe Flash Player'em. Jak to zrobisz będziesz moim mistrzem :3

 

Flash w tej chwili (jak dla mnie) nie ma tu miejsca  8S

 

Clash Of Clans by się w to pograło na wp

 

O to możesz poprosić tylko wydawcę tej gry  :D

 

Alternatywny odtwarzacz muzyki, bo ten w 8.1 jest do dupy, najgorszy jaki kiedykolwiek widziałem. To samo z wideo, przy przewijaniu strzela - toż to chore...

 

Racja, nad tym pomyślę.

apple.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Klienta MEGA, bo nie ma zmiennika. :( Snapchata, bo zamiennik mi się nie podoba.

Czegoś do Twicha, bo aktualnie reklamy w apkach (mogłaby być jakas nawet wersja płatna, ale bez nich - kupiłbym).

 

Chyba tyle. :P

76561198093115115.pngAddFriend.png

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...