Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zbugować DT żeby były 2 ripy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to możliwe a jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie.

 

1.Idziesz z ziomkiem na DT, Ty masz w depo mape ZIN i Twoj towarzysz tez...

2. Rozbijasz metka co w konsekwencji teleportuje Was na 2 piętro.(pamiętaj, żeby mape miec w depo bo jak rozbijesz metka a mape masz w eq to Ci zniknie)

3. Wyciagasz Ty i Twoj ziom mape z depo i mniej wiecej rowno ich uzywacie.

4. ZOstajecie teleportowani na piętro z posagiem, tam dropicie po kluczu ZIN, musisz miec i Ty i towarzysz po 1szt. (mobow na tym piętrze bedzie 2x, poniewaz uzyliscie 2 map)

5. Mniej więcej równo upuszczacie klucze na posag i teleportujecie sie wyzej. 

6. no i macie 2 riperki, niestety na emeprius nie zawsze się bugują, winą jest upuszczenie kluczy na posag, trzeba to zrobic razem, bo jak jedna osoba upusci klucz i kliknie OK to druga osoba moze nie zdazyc go upuscic.

 

to tyle

Opublikowano

Jest to możliwe a jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie.

 

1.Idziesz z ziomkiem na DT, Ty masz w depo mape ZIN i Twoj towarzysz tez...

2. Rozbijasz metka co w konsekwencji teleportuje Was na 2 piętro.(pamiętaj, żeby mape miec w depo bo jak rozbijesz metka a mape masz w eq to Ci zniknie)

3. Wyciagasz Ty i Twoj ziom mape z depo i mniej wiecej rowno ich uzywacie.

4. ZOstajecie teleportowani na piętro z posagiem, tam dropicie po kluczu ZIN, musisz miec i Ty i towarzysz po 1szt. (mobow na tym piętrze bedzie 2x, poniewaz uzyliscie 2 map)

5. Mniej więcej równo upuszczacie klucze na posag i teleportujecie sie wyzej. 

6. no i macie 2 riperki, niestety na emeprius nie zawsze się bugują, winą jest upuszczenie kluczy na posag, trzeba to zrobic razem, bo jak jedna osoba upusci klucz i kliknie OK to druga osoba moze nie zdazyc go upuscic.

 

to tyle

Na pl nie dasz rade tak zrobić, ale jest inna opcja.

 

Na metkach mordku dropisz w chuj szkatek aby poleciały x2 mapy

otwierasz jednocześnie na dwóch postaciach

oddajesz x2 klucz na kluczach

masz x2 ripa

 

 

jak dropniesz x4 mape i masz 4 postacie to mozesz miec 4 ripki

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...