Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zagralibyście na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<< $$$

<< $$$

<< $$$

<< $$$

<< $$$

 

 

Siemka! Ja jestem SkredoX. Mam dziś do was pytanie dotyczącego serwera, który planuję. Na czym będzie polegać rozrywka? Otóż. Będzie to serwer typu skkf, mchc, ale to nie wszystko, bo dodamy parę rzeczy:

 

● Rozszerzony plugin Essentials (tzw. przez nas Essentials+)

● Radio dla serwera! (Można będzie włączyć przed /radio)

● Obsydianarki, (takie same działanie, jak stoniarka)

● Autorski launcher specjalny do gry (nieobowiązkowy)

● Plecaki! Można będzie przechowywać itemy!

● Craftingi itemów nie do scraftowania, takich jak:

► Siodło

► NameTag

► Jajko Krowy

► Jajko Villagera

● Monety! Co z nimi?

► Teleport na spawn (Koszt: 250 monet)

► Komenda /napraw (Koszt: 5000 monet)

(Mozna bedzie korzystac co 3 dni!)

● Jak je zdobyc?

► Zabijajac graczy!

► Zabijajac potwory!

► Kopiac stona!

 

Możecie pisać niżej oczywiście dodatkowe propozycje! :)

 

Co będzie dodawał ten Essentials+?

 

► Polskie komendy! (/ustawdom , /dom itd.)

► Integrację z pluginem na gildie! (autorskim)

► Usunięcie /hat (zbędne)

► Integrację ze stroną WWW! (W celu integracji z pluginem na gildie)

Opublikowano

Chujnia, myslisz ze ludzie zwracaja uwage na pluginy? Ma działać, i ma być oryginalnie.

10732745374541468291.png

Opublikowano

Nie wiem czy to taki świetny pomysł . Nic nowego tutaj nie widzę oprócz /radio. Ranga vip na hardcore ? Też nie za dobry pomysł ,wiadomo że serwer musi na siebie zarabiac ale można w inny sposób np za sprzedawanie ub . Nie wiem czy głównie chodziło ci o te /ustawdom /dom bo home na takim serwerze też nie za dobry pomysł . To tyle ode mnie xD

Opublikowano

Nie wiem czy to taki świetny pomysł . Nic nowego tutaj nie widzę oprócz /radio. Ranga vip na hardcore ? Też nie za dobry pomysł ,wiadomo że serwer musi na siebie zarabiac ale można w inny sposób np za sprzedawanie ub . Nie wiem czy głównie chodziło ci o te /ustawdom /dom bo home na takim serwerze też nie za dobry pomysł . To tyle ode mnie xD

 

Będzie VIP i VIP+..

 

Gracz po zginięciu - ban na 5 dni.

 

VIP po zginięciu - ban na 3 dni (+ jakieś inne dodatki, wiadomo..)

 

VIP+ po zginięciu - nie ma bana (+ dodatki.) ;)

Opublikowano

 

● Rozszerzony plugin Essentials (tzw. przez nas Essentials+)

● Radio dla serwera! (Można będzie włączyć przed /radio)

● Obsydianarki, (takie same działanie, jak stoniarka)

● Autorski launcher specjalny do gry (nieobowiązkowy)

► Polskie komendy! (/ustawdom , /dom itd.)

► Integrację z pluginem na gildie! (autorskim)

► Usunięcie /hat (zbędne)

► Integrację ze stroną WWW! (W celu integracji z pluginem na gildie)

Nie zaprezentowałeś nic oryginalnego niż twoi poprzednicy czy aktualni użytkownicy.

Aczkolwiek bardzo ciekawe jest radio serwerowe, tylko chwila chwila... Można bez modów coś takiego zrobić? ;> Chyba nie :D

 

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Na pewno nie zagram na serwerze, który jest kolejnym plagiatem znanych serwerów.

Co jest plagiatem oprócz pluginu na gildię i stoniarek?  -.-

Opublikowano

Nic nowego, nawet po tych dodanych przed chwilą nowościach.

To, że VIPy nie miał mieć bana to bezsens. Po to jest taki serwer, by bany były.

Czytając to, nie dowiedziałem się nic nowego i nic mnie nie zaskoczyło.

Wszystko jest na innych serwerach, których jest mnóstwo.

 

Musisz się jeszcze bardziej wysilić i wymyślić coś, co faktycznie przyciągnie wielu graczy ;).

Opublikowano

Hardcore'a już nie rozreklamujesz, zbyt duża konkurencja, a jeżeli chodzi o pomysł, nie zagrałbym. Uważam, że lepiej iść na coś sprawdzonego jak skkf czy mchc.

Opublikowano

Takim czymś co się wyróżni to jest tylko to "radio" takto to normalny Hardcore ..

Ja osobiście bym się zastanawiał czy bym zagrał (50/50).

Opublikowano
Będzie to serwer typu skkf, mchc, ale to nie wszystko, bo dodamy parę rzeczy:

Dodałeś rzeczy które są na normą na innych serwerach, mało oryginalne xD Bez konkret reklamy nic nie zdziałasz.

10732745374541468291.png

Opublikowano

<< $$$

<< $$$

<< $$$

<< $$$

<< $$$

 

 

Siemka! Ja jestem SkredoX. Mam dziś do was pytanie dotyczącego serwera, który planuję. Na czym będzie polegać rozrywka? Otóż. Będzie to serwer typu skkf, mchc, ale to nie wszystko, bo dodamy parę rzeczy:

 

● Rozszerzony plugin Essentials (tzw. przez nas Essentials+)

● Radio dla serwera! (Można będzie włączyć przed /radio)

● Obsydianarki, (takie same działanie, jak stoniarka)

● Autorski launcher specjalny do gry (nieobowiązkowy)

 

Możecie pisać niżej oczywiście dodatkowe propozycje! :)

 

Co będzie dodawał ten Essentials+?

 

► Polskie komendy! (/ustawdom , /dom itd.)

► Integrację z pluginem na gildie! (autorskim)

► Usunięcie /hat (zbędne)

► Integrację ze stroną WWW! (W celu integracji z pluginem na gildie)

 

Według mnie twój serwer nie wyróżnia się niczym innym od Skkfa czy MCHC. Praktycznie twój serwer to będzie skkf + komenda /ustawdom. Nic oryginalnego, widziałem pełno takich "podróbek" skkfa. Pewnie też ten twój "autorski" plugin to plugin z neta tylko troszke przerobiony. Jeżeli chcesz by ludzie gralii na twoim serwie dodaj coś oryginalnego np. "Różdżka Teleportacyjna", nie chodzi mi o taką co tepa na spawn, tylko np. tepa cie 50 kratek wprzód w stronę którą patrzysz.

Opublikowano

Pomysł na serwer żałosny, nie macie nic innego do myślenia tylko ściągacie ? wszędzie tylko gildie auforskie gildie auforskie ludzie ! -,- WoW intergracja z WWW WOW bo to takie trudne WOW autorskie essentials ++ ahsdhashdhasdhahsdhashd spolszczone komendy pewnie na skript.. eh nie będę dalej komentował.

 

Moim zdaniem DO DUPY! :P

 

 

Hmmm a może coś oryginalnego wymyślisz? Coś posklejasz coś przerobisz? (NIE LEPIEJ WEZME OD KOGOŚ POMYSŁ A DODAM TYLKO W INFORMACJI ZE JEST COS NOWEGO CZEGO NIE BEDZIE I NAZWE TO AUFORSKIM POMYZŁEM HEUEHEUEHE)

Opublikowano

Będzie VIP i VIP+..

 

Gracz po zginięciu - ban na 5 dni.

 

VIP po zginięciu - ban na 3 dni (+ jakieś inne dodatki, wiadomo..)

 

VIP+ po zginięciu - nie ma bana (+ dodatki.) ;)

Hmm,to za ile można kupić OP?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...